Кубок Світу з акробатичного рок-н-ролу цими вихідними пройшов у Харкові

30 Вересня 2019

Кубок Світу з акробатичного рок-н-ролу цими вихідними пройшов  у Харкові. Понад 700 спортсменів із 13 країн світу змагалися за першість. Побували на заході і наші кореспонденти.

Кубок Світу з акробатичного рок-н-ролу у нашому місті проходить вдруге. Через події на Сході країни, довгий час не вдавалося організувати змагання у Харкові, говорить віце-президент федерації акробатичного рок-н-ролу України Михайло Петренко. Ситуація змінилася минулого року, тоді участь у змаганнях взяли понад 2 сотні спортсменів із 11 країн світу.

Михайло Петренко, віце-президент федерації акробатичного рок-н-ролу України

В этом году у нас более 700 спортсменов из 13 стран мира, после хороших отзывов по прошлому году, мы видим большое увеличение спортсменов и это позволяет нам с уверенностью идти в будущее.

Збірна України налічує майже 200 спортсменів, половина з них харків’яни. Олександра Шаврай займається рок-н-ролом скільки себе пам’ятає, до цих змагань, говорить дівчина, активно готувалась понад два місяці.

Олександра Шаврай, спортсменка збірної України

Самое главное в рок-н-ролле – это твоя техника танца. 01:21 скл. 01:28 То есть, есть такие критерии оценивания как техника ног, хореография танца, как ты выполняешь танцевальные фигуры и это все оценивают. И когда это все находится на хорошем уровне, то понятное дело будет и отличный результат.

Владислав Прокошин раніше сам був спортсменом та брав участь у змаганнях з акробатичного рок-н-ролу, сьогодні тренує дітей. Каже, з кожним роком цей вид спорту розвивається все більше.

Владислав Прокошин, керівник спортивного клубу «Саміт» м. Харків

Детки приходят, занимаются, получают удовольствие, борются за призовые места и им это нравится. Я думаю, что развитие хорошее и перспективное. И я думаю, что в будущем нас будет еще больше участников на кубке мира, на Чемпионатах мира и на Чемпионатах Украины.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації

Ми підтримуємо розвиток спорту, адже це здоровий спосіб життя, це престиж нашої області та престиж нашої країни. Тому голова області Юлія Світлична разом з командою сьогодні підтримує розвиток дитячо-юнацького і масового спорту, ну, і звичайно, професійного спорту.

І результати наших спортсменів дійсно вражають, у кожній віковій категорії харківські танцівники зайняли почесне місце на п’єдесталі. А у змаганнях серед дітей і взагалі отримали всі три призові місця.

Юлія Котелевська, Анна Почапська, Євген Сєріков