Каразінці виступили на Південному вокзалі

13 Січня 2020

Студентський хор університету Каразіна виступив у приміщенні вокзалу. Виступ розпочали з виконання гімну всіх студентів «Гаудеамос». А далі заспівали різдвяних пісень.

Хор вперше виступав у приміщенні вокзалу. Виступ у такому місці, зізнається керівник хору, має свої тонкощі.

Андрій Сиротенко, керівник студентського академічного хору Ad libitum

Вокзал бере свою назву, тут включено в назву вокалу така вокальна складова. Тому акустика, безумовно, там цікава і вона сприяє співу хору. Єдине, що шуми зайві відволікають, а так акустика пречудова.

Безліч емоцій отримали і самі співаки. Для них, говорять, це чудовий досвід і нові враження.

Вероніка Миронова, студентка

Емоції були прекрасні, надзвичайні. Тому що вокзал – це таке місце, де люди подорожують. Нові враження. І тут ми надихали людей, ми давали їм позитивні емоції. Це круто.

Виконали щедрівку Леонтовича та різдвяну пісню «Коза».

Філіп Фомін, студент

«Щедрик» – наша традиционная песня. Она – одна из самых простых и в тоже время одна из самых сложных по исполнению. Потому чо там сам образ передает легкость и праздник Рождество.

Після виступу на вокзалі Каразінський хор попрямував і до інших місць у Харкові, де так само подарував людям святкового різдвяного настрою.

Віль Бакіров, ректор Харківського університету ім. В. Каразіна

Університет наш Каразінський наближається до кульмінації свого ювілею – 29 січня ми святкуємо аж 215 річницю з дня відкриття університету і вирішили отакими акціями в отаких людних місцях, як Південний вокзал, як метрополітен, як аеропорт просто подарувати харків’янам співи нашого університетського хору.

Олена Павличенко, Дмитро Поздняков.