Карантин, що був запроваджений в Україні у зв’язку з епідемією коронавірусу, буде продовжений до 22 травня

4 Травня 2020

Карантин, що був запроваджений в Україні у зв’язку з епідемією коронавірусу, буде продовжений до 22 травня. Про це сьогодні заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час позачергового засідання Уряду. Втім з 11 травня урядовці обіцяють запровадити певні пом’якшення, але лише за дотримання умов Міністерства охорони здоров’я.

Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України

Це відкриття парків, скверів, зон відпочину, перукарень, педікюрних, манікюрних салонів, відповідно за певних умов, які вже розроблені. Літні майданчики кафе і ресторанів. Ми також говоримо про оптову і роздрібну торгівлю непродовольчими товарами,  окрім зон розваг, фуд-кортів, кінотеатрів та дитячих зон у торгово-розважальних центрах.

Крім того, дозволять роботу музеїв, бібліотек, які працюватимуть за певними критеріями. Працюватимуть стоматологи, аудитори, адвокати, нотаріуси та сервіси побутової техніки. Усі деталі будуть прописані у постанові Уряду, яку обіцяють опублікувати найближчим часом. Станом на 4 травня у Харківській області підтверджений 361 випадок коронавірусу, 9 осіб померло, 37 одужали.