Капремонт Дергачівської лікарні

Капремонт Дергачівської лікарні
14 Червня 2018

У Дергачівській центральній районній лікарні зробили капітальний ремонт. За вісім місяців там повністю відремонтували чотири відділення. На урочисте відкриття медзакладу завітали губернатор області Юлія Світлична та
Представник Президента у Верховній Раді України Ірина Луценко.

Дергачівську центральну районну лікарню відкрили після капітального ремонту. Перерізати урочисту стрічку та ознайомитись з результатами роботи у закладі приїхали губернатор області Юлія Світлична та Представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко. За вісім місяців ремонту у лікарні повністю відремонтували 4 відділення. А це – хірургічне, терапевтичне, гінекологічне та пологове.

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації

На це будівля чекала більш ніж 100 років, такого комплексного підходу, коли від даху до комунікацій – повністю на 100 відсотків, не було ніколи. Майже 7 тисяч людей кожного року проходить через ці стіни, турботливі руки медиків. Тому будемо укріплювати медичне устаткування – ми залишили в районі надсучасний ультразвуковий комплекс,
було вручено медичний автомобіль.

За словами губернатора, капітальний ремонт лікарні став можливим завдяки міжнародним партнерам, зокрема – німецької організації GIZ. Юлія Світлична запевнила, що таки об’єкти відкриватимуться в області регулярно.

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації

На черзі – будівництво Вовчанської районної лікарні, реконструюємо лікарню у Новій Водолазі, Чугуєві, Красному Куті, Богодухівському районі. В Ізюмі завершуємо будівництво, реконструкцію. Маємо фінансування, все залежить від того, як якісно ти використовуєш, робимо все, щоб наші громадяни відчули цю різницю.

За словами головного лікаря закладу, до ремонту лікарня була у жахливому стані.

Дмитро Дончак головний лікар КЗОЗ РТМО «Дергачівська центральна районна лікарня»

Были огромные проблемы с крышей, практически прогнившей, были огромные проблемы с усадкой фундамента, утеплением стен. Они уже не соответствовали современным стандартам. Что мы получили – прекрасное современное здание. По европейским стандартам.

Привітала жителів Дергачівського району з відкриттям лікарні і Ірина Луценко. Представник Президента у Верховній Раді зауважила, що завдяки децентралізації в країні є можливість направляти кошти на відновлення інфраструктури, в тому числі – медичної. Також це відбувається в рамках медичної реформи, ініційованої Президентом Петром Порошенком – зазначила Ірина Луценко

Ірина Луценко Представник Президента у Верховній Раді України

Це вдалося завдяки реалізованій і запропонованій реформі Президента, медичній реформі. І важливо, що воно проводиться і в рамках запропонованої Президентом реформи сільської медицини.  Президентом України було розподілено по всій країні 4 мільярди на розвиток сільської медицини. Зокрема, в Харківській області буде побудовано 50-55 нових амбулаторій. Вони будуть наповнені новим медичним обладнанням.

Харківщина є прикладом для інших областей у ефективності використання можливостей, які надає децентралізація – зазначила Ірина Луценко.

Ірина Луценко Представник Президента у Верховній Раді України

Слобожанщина має бути прикладом для України – як в таких важких умовах – коли близько кордон з РФ і
відбуваються ганебні дії – фактично війна в Україні. Слобожанщина показує перші показники росту. Як треба жити в Україні, помножувати своєю працею кожен на своєму робочому місці покращення і добробут нашої держави.

Також Юлія Світлична привітала медиків Дергачівщини з професійним святом. А найкращим працівникам закладу вручила почесні відзнаки.

Кристина Загребельна