Кабмін погодив об’єднання двох вишів у Харкові

24 листопадаа 2021

Кабмін погодив об’єднання двох вишів у Харкові.  Урядовці розпорядилися реорганізувати Харківський національний університет будівництва та архітектури та приєднати його до Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова. Згідно з розпорядженням, університет міського господарства є правонаступником майна, прав та обов’язків університета будівництва та архітектури. Рішення ухвалене за пропозицією Міністерства освіти і науки. Цьому рішенню передували чисельні акції протесту, втім владники жодної уваги на протести людей так і не звернули.

Юлія та Дар’я, студентки Харківського національного університету будівництва та архітектури

Я поступала до університету ХНУБА і я хочу закінчити саме ХНУБА. І ми вважаємо, що у Бекетові наша програма просто помре, цей унікальний метод навчання. Ми не хочемо втрачати цей корпус, цю методику і не хочемо переводитися.

Олександр Буряк, професор кафедри основ архітектури Харківського національного університету будівництва та архітектури

Ми багато років існуємо паралельно, у нас гарні стосунки, не було між викладачами жодних перепон, ми – старша школа, вони вчаться у нас, у нас 15 докторів – у них чотири, але будівництво і архітектура не є частиною міського господарства. Будівництво та архітектура – це і гідростанції, і космічні станції. Будівна галузь значно ширше, ніж міське господарство.