Ізраїль передав гуманітарну допомогу харківським медикам

18 Грудня 2020

Ізраїль передав гуманітарну допомогу Харківській міській клінічній багатопрофільній лікарні № 17.  Медичне обладнання за засоби захисту вручив Надзвичайний та Повноважний Посол Ізраїлю Джоел Ліон.

За останній рік Надзвичайний та Повноважний Посол вже втретє відвідує Харків, цього разу привіз необхідну для у період пандемії допомогу – апарат штучної вентиляції легенів, 60 тисяч масок та тисячу двісті захисних костюмів для лікарів.

Джоел Ліон, Надзвичайний та Повноважний Посол Ізраїлю  в Україні

Ми побачили, що Харків в «червоній» зоні на мапі України, і тому обрали саме ваше місто, тому що тут гостра проблема.

Наразі у Харкові розгорнуто 600 ліжок для хворих на коронавірус, з них 210 – у 17-тій клінічній лікарні. Також тут працює близько 30 апаратів ШВЛ. Той, що подарували –  має головну функцію для хворих з коронавірусною інфекцією – систему, яка забезпечує подачу кисню під тиском. Допомога, яку привіз Надзвичайний і Повноважний Посол – придбана за кошт Держави Ізраїль та Агентством з розвитку міжнародного співробітництва «МАШАВ». Ізраїльська сторона сподівається, що наступним етапом співпраці стане економічна сфера.

Джоел Ліон, Надзвичайний та Повноважний Посол Ізраїлю в Україні

Це не лише гуманітарна складова, якщо у вас будуть проходити тендери, в яких можуть брати участь ізраїльські компанії, будь ласка повідомте, ми знайдемо ті, які можуть взяти участь, щоби продовжити наші гарні взаємовідносини.

Посол додав, що від 1 січня набуває чинності угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем, і це стане хорошим приводом для розвитку відносин.

Оксана Кириченко