Імпульс-фест у Харкові. Як це було.

30 Липня 2018

Зірки української сцени, більше 10 тисяч гостей, драйв і багато емоцій. На арт-заводі «Механіка» відбувся музичний фестиваль Імпульс-фест. Як це було – дивіться у наступному сюжеті.

Захід проходить вже всьоме і здійснив найприроднішу організаційну трансформацію –  від невеличкої події у клубі «Жара» до величезного фестивалю з найвідомішими артистами української сцени.

Сергій Жадан, учасник фестивалю

 Імпульс фест – це фактично музична візитівка Харкова і, мабуть, всієї Східної України, найбільший на зараз музичний фестиваль на Сході. Чим таким є фестиваль? Фестиваль є таким ринком, ярмарком, де можна побачити, що відбувається в музичному процесі. Сьогодні в Україні нова хвиля, багато цікавих музикантів, багато цікавих проектів. Власне, дуже важливо, щоб була велика кількість фестивалей, бо є велика кількість публіки, яка хоче це все чути, яка хоче власне бачити, що робиться в країні.

Більше 30 музичних колективів виступали на 3-х фестивальних сценах протягом 3 днів. За попередніми підрахунками, захід відвідали більше 10 тисяч гостей, а лайнап показав увесь спектр популярної української музики.

Андрій Каплун, організатор фестивалю

С этой стороны сцены, у нас с каждым разом получается организовать все быстрее, лучше, качественнее, как мне кажется, зрителям, конечно, виднее, но мне кажется, что им тоже стало комфортнее по сравнению с предыдущими годами. Мы опирались на желания публики, в первую очередь, пытались привлечь новые имена, вот сейчас выступила группа «Казка», например, которая «выстрелила» за последний год, в прошлом году ее вообще еще не было, то есть такие группы появляются, ищем, выбираем новые имена и поэтому лайнап постоянно обновляется.

«Воплі Відоплясова», група KAZKA, “Жадан і Собаки”, “Дах дотерс”, Валентин Стрикало, «Бумбокс», «Фіолет», «Пьянобой» та запальні «Ляпіс 98» на чолі із Сергієм Міхалком – це далеко не повний перелік лайнапа головної сцени фестивалю.

гурт KAZKA

Я вже на Імпульс фесті не перший раз , я була вперше в позаминулому році, коли він був біля річки. Я дуже люблю гурт ЕЕ, вона написала мені 1 пісню, пісню він і я дуже люблю цей фестиваль, тому що він від мого рідного міста, що воно розвивається і що ми зробили такий маленький внесок у це, це дуже круто.

Наступного року, обіцяють організатори фестивалю, на відвідувачів чекає ще потужніший Імпульс.

Ольга Сітковська. Макс Артамонов.