Хибне замінування двох житлових будинків у Харкові

17 Грудня 2018

Інформація щодо мінування будинків у Харкові не підтвердилася, про це повідомила прес-служба Національної поліції Харківської області.

Сьогодні зранку до поліції надійшло повідомлення про закладену вибухівку у двох будівлях, розташованих на вулиці Валентинівській.

Сьогодні близько 10:00 на номер «102» з мобільного телефону подзвонив невідомий чоловік і повідомив про те, що два будинки по вулиці Валентинівській №22 і 23 заміновано.

Сергій Соломко, старший інспектор відділу превенції Московського відділу поліції

На место проведения были направлены 2 оперативные группы, инспектора полиции, оперативные группы, а также поднятые по тревоге МЧС, «скорая», газовая служба, оповещен «Жилкомсервис». По проведенным нами мероприятиям жители этих домов были эвакуированы.

Всього експерти оглянули майже 16 тисяч квадратних метрів приміщень та 7500 квадратних метрів прилеглої території, евакуювали 104 особи.

Люди повиходили на двір майже у тому, чому були і протягом двох годин чекали на вулиці на завершення пошукових робі.

Василь, мешканець будинку

Я об этом узнал где-то около 11, мы не дома были, мы уже зайти не могли, на тот момент. Милиция была, люди  с собаками, саперы, минеры, ну так, кипеш был хороший.

Віра, мешканка будинку

Позвонили, попросили одеться, взять ценные вещи и выйти.

Вы долго находились на улице? – 2 часа.

Поліцейські провели ретельний огляд будинків. Задля безпеки у багатоповерхівках перекрили газопостачання.

Віра, мешканка будинку

У нас газа нет, я вот «аварийку» ловлю.

У ході обстеження жодних вибухових пристроїв або небезпечних  речовин правоохоронці не виявили.

Інформація внесена до Журналу єдиного обліку Московського відділу поліції. Зараз встановлюються всі обставини події та особа, яка зробила неправдиве повідомлення про замінування.