Харківському центральному палацу одружень – сто років

8 Березня 2019

Харківському РАЦСу – сто років. Історичну події відзначили повторним шлюбом пари, які разом більше п’ятдесяти років. На  урочистості зібралися як працівники закладу так рідні подружжя.

У Харкові немає такої людини, яка б не знала центрального Палацу одружень. Красиві наречені  біля входу, багато наряджених автівок на Сумській – таке життя місто проживає кожні вихідні. Вже сто років, як тут народжуються подружжя.

Анна Почапська, кореспондент

До століття Палацу одружень тут влаштували виставку – саме в такому одязі багато років тому проводили офіційні церемонії одруження.

А більше ста років тому одружувала молодят церков, потім процедуру передали до РАЦСів. Пані Галина працює у системі реєстрації актів цивільного стану майже сорок років, наразі на пенсії, проте за всі роки роботи може вивести свої рецепти довгого подружнього життя.

Галина Кислякова, колишня працівниця РАЦСу 

Доверять друг другу, надо ценить любовь, ведь приходят в основном молодые пары, в основном – 18 -20 лет, но всё равно умейте сохранить эту  супружескую жизнь.

Працівники та й, так би мовити, клієнти Палацу одружень впевнені, що за стільки років роботи – кохання тут блукає у повітрі. Ганна та Юрій Зезекало пам’ятають, як більш, ніж 50 років тому прийшли сюди вперше оформити свої стосунки, сьогодні вони вирішили повторити обіцянки, які давали один одному тоді. Своє життя прожили у коханні та повазі.

Ганна Зезекало 

Каждый человек состоит из половинок, важно найти свою половинку и полюбить, если полюбишь, то на всю жизнь.

Чоловік пам’ятає і першу зустріч з майбутньою дружиною  – на першому курсі інституту познайомилися, стали зустрічатися, по закінченню прийшли сюди і оформили свої стосунки – згадує чоловік.

Юрій Зезекало 

Терпение, выдержка и всё складывается в жизни, при взаимном понимании.

Заступниця Міністра юстіції з питань державної реєстрації Ірина Садовська вручила нагороди Міністерства фахівцям відділів РАЦСу Харківської області. Так склалося історично, що працівники РАЦСів – це переважно жінки, тому подія особисто приємна напередодні свята.

Ірина Садовська, заступниця Міністра юстиції з питань державної реєстрації 

Они все красивые, требования нет, но одна краше другой, но есть и мужчины, конечно, это юристы, помимо официальной части, они должны хорошо разбираться в законодательстве, которая касается регистрации.

У Палаці одружень говорять – час не стоїть на місці, і на сьогодні багато бажаючих оформити свої стосунки на виїздній церемонії та навіть – онлайн, скориставшись інтернетом. Проте, сам процесс знаходження у цій будівлі, що надає особливого настрою, не можна замінити.

Анна Почапська, Віктор Сєріков.