Харківській футбольній команді “Металіст 1925” виповнилось три роки

20 Серпня 2019

Харківській футбольній команді  “Металіст 1925” –  три роки.  17-е серпня 2016-го року стало точкою відліку в новітній сторінці харківського футболу. Про футбол у нашому регіоні на своїй сторінці у «Фейсбук» написав віце-губернатор Анатолій Бабічев. Також, він закликав не займатися популізмом певні політичні сили, а підтримати розвиток харківського футболу, як це робить обласна влада на чолі із губернатором Юлією Світличною.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Вчора з трибуни обласної ради я закликав тих, хто насправді небайдужий – прийти на футбол, купити квиток на гру і таким чином підтримати ОСК «Металіст». Сьогодні на стадіоні грає «Металіст-1925», проте на трибунах – жодного нового обличчя. Так само, як не бачив жодного з популістів, що від сесії до сесії забувають про існування спортивного комплексу, у 2016 році, коли ми виборювали право проведення матчів високого рівня в Харкові. Коли у 2016 році фактично єдиний депутат обласної ради, який вірив у перспективу ОСК – була Юлія Світлична. Саме вона робила не заяви з трибуни, а практичні кроки для збереження здатності стадіону функціонувати, приймати матчі і взагалі існувати.

Також Анатолій Бабічев на своїй сторінці у «Фейсбук» закликав харків’ян  приходити на футбол, купувати квитки та всіляко підтримувати відродження харківського футболу.