Харківські спортсмени демонструють високі результати на спортивних аренах

9 Липня 2019
Харківські спортсмени вже вкотре демонструють високі результати на спортивних аренах. Так, у турнірі по боротьбі, що проходив у Мадриді, харків’янин Ярослав Фільчаков завоював золоту медаль. А легкоатлета Богдана Бондаренка визнали кращим спортсменом місяця в області. 
 Ярослав Фільчаков, який цієї зими став Чемпіоном України з греко-римської боротьби, завоював ще одну золоту медаль. Він став чемпіоном міжнародного турніру, що відбувся у Мадриді. У змаганнях взяли участь спортсмени із 27 країн світу.
Тим часом Богдан Бондаренко став кращим спортсменом місяця в області та лауреатом нагороди «Спортивна зірка Слобожанщини». У червні легкоатлет виборов золоту медаль на етапі Діамантової ліги у Римі, стрибнувши у  висоту на понад 2,5 метри. А також завоював золоту медаль у командних змаганнях з легкої атлетики та бронзову в особистих змаганнях зі стрибків у висоту на ІІ Європейських іграх у Мінську.
Харківських спортсменів  завжди підтримує голова області Юлія Світлична. В першу чергу, у регіоні створюють комфортні умови для тренувань. Адже у більшості районів довгі роки не мали навіть приміщень, де можна було б займатися спортом протягом всього року.
Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 
Мы в каждом районе Харьковской области взяли за приоритет построить оздоровительно-физкультурный комплекс, где бы детвора занималась бесплатно, условия должны быть у всех.
Завдяки комплексному підходу до створення спортивного середовища, за останні роки у області з’явилося понад півсотні спортивних майданчиків та міні-футбольних полів із штучним покриттям. А у кожній опорній школі облаштовані баскетбольні та волейбольні поля.
Андрій Олефіренко, директор Харківської школи вищої спортивної майстерності 
Люди, с приходом губернатора Юлии Александровны, стали ощущать внимание, что к ним есть внимание. От финансов, конечно, никуда не уйдешь, но важно и внимание. У нас мало своих тренировочных баз, нам помогают в этом, ищут ресурсы. Каждая встреча несёт поддержку и всё остальное. Ну, а Юлия Александровна она не только поддерживает спорт, она сами им занимается и активно пропагандирует.
Тож, останніми роками харківський спорт активно розвивається. Це заслуга всіх –  і спортсменів, і тренерів, і, звичайно, влади.
 
Юлія Котелевська