«Харківські Соколи» зіграли ще один домашній матч

28 Січня 2020

«Харківські Соколи» зіграли ще один домашній матч. Цього разу їх суперниками стала баскетбольна команда «Запоріжжя».

Другий за тиждень домашній матч «Харківські Соколи» зіграли із баскетбольною командою «Запоріжжя». Трибуни були заповнені вболівальниками, а на полі команду, як завжди, підтримували запальні черлідерки.

Гра розпочалась на рівних та вже наприкінці другого періоду «Соколи» випереджали суперників майже на 13 очок.

Та вже у третьому періоді «Соколи» втратили свою перевагу. Рахунок спочатку зрівнявся, а потім суперники почали випереджати.

Дійсно, напруженим став 4 період. Команди одна за одною влучали у кошик, тримаючи вболівальників і тренерів у надзвичайній напрузі. Та врешті «Соколи» поступилися Запоріжжю із рахунком 83:85.

Антон Мусієнко, захисник БК «Харківські Соколи»

Не первую игру мы играем 30 – 35 минут в хороший баскетбол и 5-10 минут каких-то мы просто проваливаемся. 14 очков выигрывали, нужно было дожимать, у них было 5 фолов – это конец 3-й четверти, но мы провалились.

Тренер «Соколів» Євген Мурзін говорить, програла сьогодні не тільки команда, а і він сам. Не зміг втримати контроль над грою.

Євген Мурзін, головний тренер БК «Харківські Соколи»

Я израсходовал все таймауты, у меня даже на концовку не было таймаута, чтоб достучаться. Контролировали игру, показывали хорошую защиту и в какой-то момент перестали играть вместе и стали играть индивидуально, каждый за себя, плюс перестали играть в защите.  Поэтому я принимаю вину на себя всю.

У свою чергу, тренер баскетбольної команди «Запоріжжя» говорить, знав, що гра буде важкою та тим не менш «Соколи» його здивували.

Валерій Плеханов, головний тренер БК «Запоріжжя»

Такое количество попаданий сиреной я, наверное, за всю свою тренерскую карьеру не видел, сколько попал сегодня ваш клуб. В первой половине 5 или 6 и во второй половине – минимум 2. Мы не плохо защищались, вот уже сирена, но мяч успевают выпустить.

Щоб втішити вболівальників генеральні спонсори команди, одним із яких є паливна компанія «Саноіл», влаштували розіграш 10 тисяч гривень. Та і цього разу забрати його нікому не вдалось. Наступна гра «Харківських Соколів» на домашньому полі пройде 12 лютого.