«Харківські Соколи» зіграли перший домашній матч у цьому році

24 Січня 2020

«Харківські Соколи» зіграли перший домашній матч у цьому році. Їх суперниками стала команда «Прометей».  Після чотирьох виїзних поєдинків «Харківські Соколи» нарешті повернулись на домашнє поле.

Гра з Прометеєм,  а команда є одним з лідерів турнірної таблиці, обіцяла бути напруженою. Першу чверть команди грали на рівних. Та вже в другій харків’яни почали випереджати суперника. Останні секунди перед великою перервою стали справді видовищними.

Поки гравці відпочивали та слухали настанови тренерів на другу половину гри, на полі за приз у 10 тисяч гривень від генеральних партнерів команди, одним з яких виступає компанія Sunoil, змагались вболівальники.

Останні дві чверті гри «Соколи» випереджали суперників майже на 20 очок. Та врешті, блискавично вирвали перемогу з рахунком 96:71.

Євген Мурзін, головний тренер баскетбольної команди «Харківські Соколи»

Все хорошо играли, все принесли пользу, все забивали. Я не люблю кого-то выделять, но сегодня была команда. Команда – в защите, команда – в нападении, ребята выполнили хорошую работу.  Я неоднократно говорил, что если мы хорошо защищаемся, у нас есть шанс выиграть. Сегодня мы показали хорошую защиту против «Прометея», разобрали их, хотя у нас было мало времени. Хорошая победа.

Саме командний дух та згуртованість допомогли «Харківським Соколам» обійти суперника, впевнений баскетболіст Роман Козлов.

Роман Козлов, атакуючий захисник

Мы сплотились  командой и  решили не обижаться друг на друга за ошибки. Отрабатывать в защите и, как можно лучше играть в нападении. Играли с  хорошей энергией, самоотдачей. Если кто-то ошибался – старались поддержать его и помочь, и  это сыграло роль в этой победе – хорошая  энергия.

Вже завтра «Соколи» зіграють ще один домашній матч із баскетбольною командою «Запоріжжя».