18 Грудня 2020

«Харківські Соколи» зіграли другий матч у 1/8 фіналу кубку України проти команди «Хімік» з Південного. На грі побували наші кореспонденти.

Поєдинок із «Харківськими Соколами» команда з Південного почала з суттєвою перевагою у 42 очка після першої зустрічі. І вже зі старту «Хімік» захопив перевагу. Але вже в другій чверті «Соколи» скоротили різницю в очках. Третя чверть пройшла на рівних, а вже в четвертій «Соколи» нарешті взяли гру в свої руки та вибороли перемогу із рахунком 90:76.

Антон Мусієнко, захисник БК «Харківські Соколи»

Немножко поменяли защиту на посту, начали страховать по-другому. И от этого пошли быстрые нападения и в нападении стали намного уверенее.

На жаль, подолати дефіцит у 42 очки за рахунок цієї перемоги не вдалось. Відтак захист титулу продовжує «Хімік».

Олег Манойленко, головний тренер БК «Харківські Соколи»

Попросил ребят сыграть – это важная победа психологически, потому что у нас что-то не получалось. Никак не настраивались. Два плана защиты у нас было на этот день и мы их использовали.

Заплановані матчі на 25, 27 грудня та на 8 і 10 січня наразі скасовано. Чи відновлять змагання далі – поки невідомо. Тож під час вимушеної перерви команда буде тренуватись, а підтримає їх як завжди спонсор паливна компанія Sunoil.