«Харківські Соколи» зіграли домашній матч із баскетбольним клубом «Дніпро»

14 Лютого 2020

«Харківські Соколи» зіграли домашній матч із баскетбольним клубом «Дніпро».

Напередодні матчу проти баскетбольного клубу «Дніпро» у команді «Харківських Соколів» відбулися зміни. Достроково було припинено співпрацю з головним  тренером команди Євгеном Мурзіним.

Сергій Чебишев, президент “Харківських Соколів”

Запрошення Євгена Вікторовича практично ще на початку сезону мало для нас величезне значення. Ми сподівалися, що головний тренер з таким досвідом зможе врятувати сезон, який наша команда розпочала дуже слабко. На вимогу тренера ми підсилили дві позиції – запросили Бюрне та Грема. Однак результат у дві перемоги в 14 матчах Суперліги не може нас влаштовувати.

Я і досі впевнений, що “Харківські Соколи” мають конкурентоспроможний склад, який може боротись за плей-оф. Проти багатьох суперників ми грали на рівних і програвали в самому фіналі поєдинку – 2, 3, 4 очки. Було багато тренерських рішень, які себе не виправдали і не принесли результат. На жаль, Євген Вікторович, на мою думку, не зміг знайти підхід до гравців. Як результат – майже втрачений сезон.

Цей матч «Соколи» грали під керівництвом Олега Манойленка, який до цього був другим тренером. Розпочалася гра на рівних та вже наприкінці першої чверті «Дніпряни» отримали перевагу у 10 очок, а у другій чверті збільшили її до 16.

Після великої перерви розрив вдалося скоротити до 6 очок. Та вже у останній чверті «Соколи» поступились «Дніпрянам» аж на 18. Але тут розпочалось найцікавіше. Лише за 3,5 хвилини до завершення матчу «Соколи» скоротили розрив до 3 очок.

Та щоб реалізувати шанс на нічию «Соколам» не вистачило кілька секунд. Гра закінчилась із рахунком 90:93 на користь команди «Дніпро».

Денис Журавльов, головний тренер БК «Дніпро»

Мы пропустили 22 очка за 5 минут, что просто непозволительно, Харьков делал то, что хотел, любой проход завершался двумя очками в пустое кольцо, любой бросок с периметра был полностью не прикрыт, то есть ребята расслабились, мы таких расслаблений не должны себе позволять.

Олег Манойленко, в.о. головного тренера БК «Харківські Соколи»

Я постоянно говорю, что я верю в этих людей, не просто верю, я уверен в каждом из них, что он может забить свои очки и мы хорошо защищались, появилась уверенность в себе. Забили два подряд мяча и уже стало легче. Учитывая то, что ротация у нас сегодня небольшая, было заиграно 8 человек – это тяжеловато, 2 наших легионера травмированы, но пацаны собрались и показали характер.

Запам’ятався цей матч не тільки напруженою кінцівкою, а і аншлагом у залі.

Антон Мусієнко, захисник БК «Харківські Соколи»

Я хотел бы поблагодарить фанов, которые пришли, они поддерживали нас. Из-за них мы не опустили руки и стали сражаться.

Спостерігали за грою і імениті гості. На ВІП-місяцях були помічені Олександр Ярославський та Ігор Коломойський. До речі, син останнього грає за баскетбольну команду «Дніпра» під № 8.

Що стосується «Харківських Соколів», то свій наступний домашній матч вони зіграють 28 лютого. Нагадаємо, команду підтримує паливна компанія Sunoil, яка виступає їх генеральним партнером.