Харківські футболістки здобули чергову перемогу у рамках відбіркового етапу Ліги чемпіонів

12 Серпня 2019

Команда футбольного клубу  «Житлобуд-1» здобула другу перемогу в рамках відбірного етапу жіночої Ліги чемпіонів. Цього разу харків’янки зіграли з  люксембурзьким «Беттембургом».

Після перемоги над хорватським «Сплітом» у другому турі українки протистояли люксембурзькому «Беттембургу». Рахунок матчу 6:0.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

У Харкові продовжують проходити матчі кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів серед жінок, наша команда «Житлобуд-1» приймає свою групу, відбулась сьогодні гра, і харків’янки перемогли команду з Люксембургу, приємно, що наша команда показує, дійсно, гарну форму, і ми будемо вболівати за кращу команду країни і, я впевнений, що ми взмозі подолати кваліфікаційний раунд і щоб зустрітися в одній шостій Ліги Європи серед жінок.

Вже  на 4-й хвилині Таїсія Нестеренко відкрила рахунок, а незабаром перевагу господарок подвоїла Юлія Шевчук. До перерви також забила Ганна Вороніна, а Нестеренко оформила дубль. Допомагали команді і вболівальники.

Анатолій – вболівальник

Мы собрались, девочки пришли – поддержать команду, болеем, атмосфера отличная, дух команды, помогаем выигрывать, их заслуги – наши заслуги – все чемпионы, все молодцы.

У другому таймі «Житлобуд-1» намагався збільшити важливу для турнірної таблиці різницю м’ячів, проте забити вдалося лише Алевтині Утицьких та Анні Петрик. У підсумку «Беттембург» пропустив шість м’ячів, а у відповідь завдав лише одного удару в бік воріт українок. Нагадаємо, що нещодавно команда отримала нагороду та вітання від голови області Юлії Світличної.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Прекрасная, красивейшая команда, которая показывает прекрасный результат, у которой впереди еще много хороших свершений и потрясающих игровых моментов. Мы все за вас болеем. Прекраснейшая и волевая победа над Хорватией. Лично не была, но следила за счетом, следила за вашей игрой.

Вже не перший рік «Житлобуд-1» перемагає у чемпіонаті України, зараз є можливість піднятися у європейському турнірі.

Олександр Харченко, президент жіночого футбольного клубу «Житлобуд-1»

Пока в Украине мы первые, хотим быть и в Европе первыми, это второй раз мы выходим в групповой турнир, мы очень верим в команду и хотим, чтобы она выиграла.

13 серпня «Житлобуд-1»  зустрінеться з білоруською командою «Мінськ».

Нагадаємо, що до 1/16 фіналу Ліги чемпіонів потраплять переможці кожної з 10-ти груп, тож українкам у наступній зустрічі потрібно брати три очки.