Харківські футболістки перемогли у стартовому матчі жіночої Ліги чемпіонів УЄФА

8 Серпня 2019

Перемогою харків’янок залишився напередодні стартовий матч однієї з груп відбіркового турніру жіночої Ліги чемпіонів УЄФА. Команда «Житлобуд-1» грала з хорватським «Сплітом».

На  Харківщині – знов великий футбол. Минулоріч область  вперше приймала відбірковий груповий етап жіночої Ліги чемпіонів. Зустрічі пройшли на найвищому рівні.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Тому керівництво УЄФА вирішило, що і цього року матчі пройдуть на Харківщині.  Тому ми вболіваємо, наш губернатор Юлія Світлична робить дуже багато, щоб розвивався спорт. Ми сьогодні робимо все, щоб великий футбол був у Харкові, щоб наші вболівальники могли вболівати за кращі команди не лише України, а й всього світу.

У середу на тренувальній базі «Металіста» стартували кваліфікаційні матчі жіночої Ліги чемпіонів. З рахунком 12-0 «Мінськ» з Беларусі розгромив люксембурзький «Беттембург». А ось харків’янки вирвали мінімальну перемогу у хорваток. Вже на перших хвилинах матчу дебютантки кваліфікації зі «Спліту» забили перший гол до воріт «Житлобуда».  На 11 хвилині матчу Дар’я Апанащенко зрівняла рахунок. Але хорваткам вдалося у першому таймі забити ще один гол. Лише наприкінці другого тайму «Житлобуду» вдалося забити ще один гол, а у додатковий час – реалізувати пенальті, який заробила Анна Вороніна.

Анна Вороніна, гравець ЖФК «Житлобуд-1»

Хочется плакать после такого матча, я верила в нас до конца, но это- что-то у меня такое первый раз в жизни.

Хвилюватися за результат матчу довелося не лише вболівальникам і гравцям, а й тренеру клубу.

Максим Рахаєв, головний тренер ЖФК «Житлобуд-1»

Наверное, вышли, чуть-чуть недооценили соперника, чуть-чуть не смог достучаться до девчонок в плане самоотдачи. Нужно прикладывать больше усилий. Это для нас урок, потому что, выйдя на поле несконцентрированным, трудно сделать это во время матча, получилось заставить себя в перерыве и соперник дал нам использовать свои моменты, и вот получился результат.

Автором всіх трьох голів стала Дар’я Апанащенко.

Дар’я Апанащенко, гравець ЖФК «Житлобуд-1»

Верила до конца, играла до конца, никогда не нужно руки опускать, и все матчи доигрывать до последних минут, мы так и сделали. Эмоционально выжались, нужно восстановиться, потому что еще две игры впереди.

Другий тур кваліфікаційного етапу Ліги чемпіонів відбудеться 10 серпня на стадіоні тренувальної бази «Металіст» у Високому. Об 11 годині «Мінськ» зіграє зі «Спліт», а о 17-й «Житлобуд-1» битиметься з «Беттембург». Ще одну гру харків’янки проведуть з гостями з Бєларусі 13 серпня на ОСК «Металіст».