Харківська співачка GARNA виступить 15 лютого у другому півфіналі національного відбору Євробачення

15 Лютого 2020

Харківська співачка GARNA виступить 15 лютого у другому півфіналі національного відбору Євробачення. А в День закоханих вона разом зі всесвітньо відомим оркестром Prime Orchestra виступила на сцені ХНАТОБу з програмою «Музика Любові».

Харківська співачка GARNA виступить 15 лютого у другому півфіналі національного відбору Євробачення. А в День закоханих вона разом зі всесвітньовідомим оркестром «Prime Orchestra» виступила на сцені ХНАТОБу з програмою «Музика Любові». Наші журналісти поспілкувалися зі співачкою, деталі – у сюжеті.

Проект GARNA Альона Левашова створила півроку тому. Таку назву вибрала не випадково, каже, що з дитинства їй доводилося боротися за красу та енергію і довести людям, що достойна виступати на сцені.

Альона Левашова, співачка

С детства меня очень обижали, это происходило и во взрослом возрасте. Люди оценивали не мои выступления, не мои способности, а мой внешний вид, мою полноту и это сподвигло меня создать проект под названием GARNA. Меня не брали ни в какие клубы, коллективы, я была не форматом. Очень много лет у меня не получалось себя реализовать, реализовать свои возможности, показать, что на самом деле голос является основным.

З дитинства дівчина займається музикою та професійно грає на скрипці та фортепіано. Співати почала лише у 20 років. Потай від батьків вступила на естрадно-джазовий вокал в університет мистецтв.

Альона Левашова, співачка

Я думала, что я буду скрипачкой, концертирующей с оркестром. Думала, что судьба сложится так, но внутренние ощущения мне подсказывали, что я хочу петь и я поступила на второй отдел. У меня получилось это сделать без проблем и для того, чтобы оплачивать этот отдел, я пошла работать в ресторан.

Текст та музику на пісню «Хто ми є», яку співачка виконає у другому півфіналі національного відбору Євробачення, написала вона сама. Пісню називає особистою історією.

Олексій Хорольський, музикальний продюсер

Это не просто песня, штампованная и сделанная специально под конкурс. Это одна из песен, которая была уже на тот момент в багаже у GARNA и она идеально подходила под конкурс из всех тех песен, которые были, потому что в ней заложен общий месседж. В ней нет там легкого какого-то набора, это не летняя или зимняя песня. В ней заложен месседж ее личной истории.

Раніше GARNA була солісткою всесвітньо відомого оркестру Prime Orchestra. У День всіх закоханих співачка разом з колегами виступає для харків’ян на сцені ХНАТОБу з програмою «Музика любові».

Вікторія Сахарова, відвідувачка концерту

Я дуже полюбляю «Прайм оркестр», ми завжди з чоловіком ходимо на їх концерти. 14 лютого неможливо було пропустити їх концерт.

Співачка з оркестром зіграють два концерти, а вже завтра GARNA виступить у другому півфіналі національного відбору Євробачення. Розповідає, хвилюється аби не зірвати голос.

Альона Левашова, співачка

Выдержать вот эти 2 концерта – это очень серьезное шоу, здесь нельзя петь «по чуть-чуть», здесь нужно петь полноценно, по-настоящему. Я молю Бога, чтоб мой голос остался со мной, чтоб я могла выступить качественно, круто и представить наш город на Евровидении.

Ім’я переможця національного відбору стане відомо 22 лютого.

Ксенія Ручка, Марія Зайцева, Євгеній Карпенко.