Харківська область зробила свій вибір

22 Липня 2019

Харківська область зробила свій вибір. За попередніми даними у парламентських виборах на Харківщині лідирує партія «Слуга народу». Кандидати-мажоритарники від цієї ж політичної сили отримали найбільше підтримки майже по всіх округах. Явка на цьогорічних парламентських виборах була найнижчою за всю історію України. Всього близько 50% виборців прийшли на голосування. Дався взнаки літній період, відпустки та від’їзд людей за місто – все це вплинуло на явку виборців під час голосування, розповідають експерти.  На забезпеченні  прозорості та законності проведення виборчого процесу  наголосила  голова області Юлія Світлична.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 
Ми обираємо не просто депутатів до Верховної Ради України, ми визначаємо вектор розвитку держави на найближчі роки. По суті, парламент обирає та визначає, яким буде Уряд. Сьогодні проголосувала за професіоналізм, за енергію та зміни, яких очікують люди. Україні потрібна виважена та ефективна економічна політика, турбота про людей – не на словах, а на справах та справжня боротьба з корупцією.
Вибори на Харківщині пройшли спокійно. Втім, у день голосування поліцейським надійшло два повідомлення про замінування  об’єктів у Харківській області. Загалом було перевірено 34 виборчі дільниці, жодних небезпечних предметів не виявили. Під час огляду виборчий процес не зупиняли, та не проводили евакуацію громадян. Так, у Київському районі майже о третій годині невідома особа заявила про мінування чотирнадцяти дільниць за десятьма адресами в одному виборчому окрузі. Близько сьомої годині до чергових частин Новобаварського, Слобідського, Індустріального, та Московського відділів поліції надійшли повідомлення з одного телефонного номеру про мінування двадцяти виборчих  дільниць за десятьма адресами у різних округах Харкова. Жодних вибухових пристроїв або речовин поліцейські не виявили. За вказаними фактами відкрито два кримінальних провадження. Зловмисники можуть бути покарані на строк від двох до шести років. Поліція встановлює осіб, причетних до злочину.