Харківська область на сьогодні є лідером серед інших областей України

12 Липня 2019
Харківська область на сьогодні є лідером серед інших областей України у майже всіх сферах, – про це говорять рейтинги, які складають  профільні установи та засоби масової інформації. Так, портал «Слово і діло» назвав губернатора Юлію Світличну найефективнішою серед інших губернаторів, а Кабінет Міністрів України оприлюднив моніторинг, в якому зазначається, що Харківщина третій рік поспіль очолює рейтинг соціально-економічного розвитку регіонів.

Третій рік поспіль під керівництвом голови області Юлії Світличної наш регіон посідає перше місце серед областей України та друге – після міста Києва. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розрахувало загальну рейтингову оцінку регіонів за 62 показниками, що об’єднані  за 12 напрямами. У більшості показників Харківщина у рази покращила свої результати. Це підтверджує і зростання інвестиційної привабливості регіону. Про це свідчить не тільки те, що міжнародні партнери вбачають у нашій області гарну платформу для вкладання коштів, а й про довіру особисто до губернатора області Юлії Світличної.
Андрій Колос, директор Департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації 
Харківщина три роки поспіль займає лідируючі місця з розвитку області, з соціально-економічних показників  і з розвитку малого та середнього бізнесу та інвестиційної привабливості.
Промисловість Харківщини також показує зростання. Підвищення заробітних плат, створення нових робочих місць, соціальні гарантії для працівників, укладання нових портфелів замовлення.
СНХ Анатолій Яременко,  генеральный директор ДНВП «Об’єднання Комунар» 
Те задачи, которые ставила Юлия Александровна, выполнены. В 17-м году мы повысили зарплату на 40%,  в прошлом году мы повысили на 20%.
Також вже впродовж 4 років регіон тримає провідну позицію за якістю та рівнем освіти в Україні. Цьому сприяє і покращення стану навчальних заходів, і підвищення кваліфікації вчителів, і постійна модернізація освітніх програм

СНХ Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації
4-й рік поспіль Харківська область є першою в Україні за якістю і рівнем освіти, випереджаючи усі міста і всі області. Тому наші вчителі найкращі, ми ними дуже пишаємося, але для того, щоб не стояти на одному місті , щоб модернізуватися і зберігати цю планку, потрібно навчатися, як людям, так і вчителям.
На Харківщині продовжує активно розвиватися і спортивна інфраструктура. Так, за ініціативи губернатора області Юлії Світличної у всіх районах області будуються спортивні майданчики, футбольні поля зі штучним покриттям, а нещодавно на шкільних подвір’ях почали з’являтися тренажери.

Олена Губанова, вчитель Введенського НВК

Я хочу висловити подяку Юлії Олександрівні Світличній, що так доладно і доречно встановлено цей спортивний майданчик. І наше керівництво думає і піклується про здоров’я наших дітей.
Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 
Будемо продовжувати «укріплювати» спорт. Для того, щоб популяризувати масовий спорт і підтримувати спорт вищих досягнень. Для цього ми закладаємо фінансування в обласний бюджет і намагаємося підтримати наші проекти ще із державного бюджету.  На сьогодні спортивна інфраструктура віддалених районів доступна для всіх, хто хоче займатися спортом.
Обласна влада прислухається до побажань жителів регіону та продовжує будівництво  і розвиток тих об’єктів промисловості, освіти, спорту, культури, на які у багатьох населених пунктах жителі чекали десятиріччями.

Ольга Сітковська