Харківщина впродовж двох останніх років втратила позиції в соціально-економічній сфері

14 Січня 2022

Харківщина впродовж двох останніх років втратила набуті до цього високі позиції з соціально-економічного розвитку. Нині регіон, який свого часу був флагманом промислового виробництва, став аутсайдером. Детальніше про це наш – наступний сюжет.

Харківщина, яка славилась своєю потужною промисловістю, нині пасе задніх. До цього призвела діяльність обласних владників, а саме – Айни Тимчук та згодом – Олександра Скакуна, який ще донедавна очолював нашу область, у якості виконуючого обов’язки губернатора.

Максим Гончаренко, політичний експерт

Найкращим відгуком для цієї влади було, якби я сказав, що в нас все дуже сильно помінялося, почали чути людей, Харківщина в лідерах, але давайте будемо реалістами – Харківщина зараз пасе задніх за низкою показників.

Заводи та підприємства весь час залишались без замовлень, а колись другий регіон в Україні нині скотився у середину рейтингу за рівнем зарплат. Та є лідером по заборгованості.

Юрій Труба, директор департаменту з управління персоналом Харківського авіаційного заводу

Руководство не в состоянии составить план, как таковой, который должен восстановить производство. Для этого нужно погасить задолженность 260 миллионов по зарплате и выплатить рабочим, чтобы производство работало.

Поки областю керував Олександр Скакун заборгованість по заробітній платі сягнула півмільярда гривень. Люди не отримують зароблених коштів по кілька місяців. І це при тому, що ціни на комунальні послуги та продукти харчування невпинно зростають.

Ілля Кривун, житель Солоницівської територіальної громади

Я хочу жити, я не хочу красти, хочу доживати нормально. Все життя пропрацював, хочу доживати, й щоб була можливість мені заплатити за користування газом, світлом.

Як тепер вибратись із кризи, у яку загнали Харківську область такі керівники, не знають навіть досвідчені експерти. Адже на це знадобиться не один рік, а, може, і не одне десятиліття.

Світлана Сухомлин