Харківщина вкотре стане місцем проведення потужного агрофоруму

9 Жовтня 2019

Харківщина вкотре стане місцем проведення потужного агрофоруму – з 10 по 12 жовтня у регіону відбудеться 12 міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства Agroport East Kharkiv 2019.

Проведення форуму Agroport стало вже традицією для Харківської області, яка поширилася на інші регіони України. На нинішній форум, який вже вшосте проводиться на Харківщині, завітають представники більше 100 компаній, у тому числі міжнародних.

Олександр Нездюр, директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації

Облдержадміністрація підтримує проведення міжнародної агропромислової виставки та форуму «Агропорт Схід Харків». Це дуже важлива подія в агропромисловому комплексі Харківської області. Цей захід – це є платформа, де зустрічаються міжнародні організації, аграрні компанії, фермери, це платформа, де зустрічаються сільгоспвиробники і представники галузевих спілок і організацій, а також ми будемо бачитись з аграрною наукою і освітою будемо ділитися опитом.

Триденна програма форуму буде насичена різноманітними подіями. У перший день за участі представників профільного Міністерства відбудеться стратегічна сесія на тему впровадження цілей сталого розвитку на регіональному рівні. Також у день відкриття форуму відзначать кращих аграріїв регіону:

Дмитро Титаренко,  генеральний менеджер AGROPORT Ukraine

У нас тоже есть сложившаяся традиция – отмечать лидеров агропромышленного комплекса Харьковской обалсти, потому что как мы неоднократно говорили, АПК – это не какие-то процессы, это все люди. Вот мы хотим показать лица тех, кто делает нашу область аграрной. ТОП-10 компаний, которые по результатам оценки бизнес-репутации.

Програмою форуму запланована низка науково-практичних конференцій та семінарів – зокрема, зі здоров’я грунтів та продовольчої безпеки за умов змін клімату, з технологій органічного виробництва, стану виробництва олійних культур.

Олександр Нездюр, директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації

Дуже такий потужний ожидаємо форум, цікаві зустрічі будуть, водночас із проведенням форуму і виставки відбудеться сільгоспярмарок «Слобожанська ферма». У ньому візьмуть участь виробники органічної натуральної фермерської продукції. Хочу сказати, що ціни будуть від виробника.

У рамках форуму відзначать і Всесвітній день яйця, який припадає на другу п’ятницю жовтня. Цій темі – кажуть організатори присвятять всі заходи другого дня Agroport 2019. До речі, у такому форматі форум  проходить востаннє, і саме під час форуму буде презентоване нове обличчя цього заходу на наступні 10 років:

Дмитро Титаренко,  генеральний менеджер AGROPORT Ukraine

Безусловно, мы остаемся в регионе и я уверен, что наши новые форматы точно также бдут масштабироваться и внедряться в других уголках Украины у нас уже есть поддержка, не только в рамках форума, а в рамках наших инициатив со стороны областной администрации, это тоже немаловажно.

Форум Agroport відбудеться з 10 по 12 жовтня у аеропорту «Харків, на терміналі С. Вхід на захід вільний.

Ірина Дергоусова, Євген Сєірков.