Харківщина розвиватиметься і надалі – Юлія Світлична

27 Березня 2019

Харківщина розвивається. Дороги області отримують нове покриття, лікарні капітально ремонтують. Будуються школи, дитячі садочки, будинки культури та клуби. І це не весь перелік об’єктів, які оновлюють чи зводяться. Один з секретів чому оновлення усіх галузей відбувається швидко та вдало – це особистий контроль губернатора області Юлії Світличної. Але не тільки це . Вона особисто спілкується з місцевими жителями, аби вислухати та почути. Як це відбувається, дивіться далі.

Ось губернатор області Юлія Світлична приїхала на відкриття будинку культури в місті Люботин.

А це вже біля нового Манченківського клубу в селищі Ударне в день відкриття закладу культури.

Щоразу, як голова Харківщини навідується в міста і селища області, місцеві жителі не втрачають можливості, аби  поспілкуватись з губернатором.

Особисті питання і ті, що стосуються всієї громадськості, жителі Харківщини не соромляться задавати Юлії Світличній. Про губернатора відгукуються як про чуйну людину, яка вислухає, порадить і допоможе.

Щоразу на зустрічах Юлія Світлична зауважує, що вдале завершення будь-якої справи – це злагоджена робота влади і людей, які прагнуть покращень і відкрито говорять про це. Саме тому, губернатор вважає своїм обов’язком, звітувати перед громадськістю та розказувати про плани, які обласна адміністрація ставить перед собою.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Невозможно все сделать за один год, к сожалению. Если бы были финансы, мы бы обязательно вложили все. Сделали бы все, что накапливалось десятилетиями, но потихоньку-потихоньку эти маленькие символы изменений вы видите.

Так, наприклад, одне з останніх будівництв, яке розпочалось в області – це зведення освітнього комплексу в Пісочині. Незабаром тут запрацюють  школа та дитячий садок.  Нещодавно, Юлія Світлична побувала на об’єкті.

Така участь влади в процесі будівництва – гарний приклад, вважають мешканці.

Ну, это отлично, контролирует. Главная мотивация, чтобы все было вовремя сделано. Это хорошо. Заинтересованные родители и власти.

Он молодцы, они с пол седьмого работают, даже с полвосьмого уже полным ходом стройка идет, как положено.

Оновлення соціальних об’єктів в області триватиме і надалі, підкреслює Юлія Світлична.

Олена Павличенко, Юлія Котелевська, Дмитро Поздняков, Євген Сєріков