Харківщина продовжує бити сумні рекорди щодо захворілих та померлих від Ковіду

13 Жовтня 2021

Півтори тисячі підтверджених випадків захворюваності на Ковід та півсотні померлих. Харківщина продовжує бити сумні рекорди. Деталі про це – у наступному сюжеті.

ЦИТАТА:

 Для борьбы с пандемией необходим:
1. кислород
2. медики
3. койки
Это приоритетная последовательность. Попытки перевернуть поочерёдность приоритетов дают свой результат.
+1526 подтверждённых
+ 45 умерших за сутки

Жахливі показники із захворюваності на Ковід котрий день поспіль фіксують на Харківщині. Волонтери та лікарі б’ють на сполох, адже до такого розвитку подій регіон був не готовий. Поки був спад захворюваності, у облдержадміністрації, яку нині очолює Олександр Скакун, розповідали про повну готовність області до нової хвилі, але на ділі все виявилось навпаки. На брифінгах чиновники звітують про відкриття нових лікарень для прийому хворих та розгорнуті кисневі траси. Люди ж, які зіштовхнулись з цим, називають всі заяви брехнею.

 ЦИТАТА:

В железнодорожной больнице на Залютино смонтировали кислородную емкость и развернули трассы, половина из которых – на поточном кислороде. Так вот, это наглая ложь! У меня сейчас в больнице лежит папа, и в больнице поточный кислород только в реанимации, а все остальное — концентраторы, которые для больных даже с сатурацией ниже 85 ничего не решают.

А от про Харківську обласну інфекційну лікарню, в якій чиновники адміністрації обіцяли відкрити додаткову реанімацію, вже ніхто взагалі не згадує. Проект відділення інтенсивної терапії в обладміністрації презентували ще у 2020-му і обіцяли облаштувати його за півтора місяці. З того часу минуло більше року, а людей продовжують возити по всіх лікарнях області в пошуках вільного місця.

Юлія Котелевська