Харків’яни зможуть потрапити до Риму та Мілану прямими рейсами

19 Жовтня 2018

Харків’яни зможуть потрапити до Риму та Мілану прямими рейсами. На харківський авіаринок заходить компанія Ernest Airlines. Остаточної домовленості щодо відкриття нових напрямків досягли під час зустрічі голова області Юлія Світлична та президент авіакомпанії Шаді Ель Таннір.

Голова області Юлія Світлична провела особисту зустріч із президентом авіакомпанії Ernest Airlines. Головною темою стало відкриття нових напрямків із Харкова. А саме – двох прямих авіарейсів до Риму та Мілану.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Можу сказати, що за останні декілька років авіаринок пожвавився. І кількість напрямків збільшилася в рази. Як ми і обіцяли, цього року ми збільшили кількість авіарейсів і сподіваємося, що нова авіалінія, яка буде доступною для більшості харків’ян, розпочне свої авіарейси саме з Харкова.

Авіакомпанія Ernest Airlines почала свою роботу в Україні рік тому. За цей час було відкрито 5 рейсів зі Львова та 6 – із Києва.

Шаді Ель Таннір, президент авіакомпанії Ernest Airlines

Для Харкова ми будемо вводити один новий борт. І ми його отримаємо наприкінці листопада, на початку грудня місяця. І ми би хотіли почати виконувати рейси з ним з кінця березня.

Цього року рейси до Мілана з Харкова здійснювала компанія «МАУ»,  розповідає генеральний директор міжнародного аеропорту «Харків» Володимир Васильченко. Та вони були сезонними і восени їх закрили.

Володимир Васильченко, генеральний директор міжнародного аеропорту «Харків»

Это очень популярное направление – Милан. Ernest предлагает более раннее время прилета в Милан, чем «МАУ», поэтому пассажиры смогут более комфортно добраться до центра города. Рим – красота, фонтаны, все известные места, которые там собраны, теперь доступны для харьковчан тоже.

Онлайн-продаж квитків на рейси з Харкова до Мілана та Рима розпочнеться вже наступного тижня, повідомив президент авіакомпанії Шаді Ель Таннір. Вилетіти до Італії можна буде три рази на тиждень – в четверг, п’ятницю та неділю. Ціна на рейс в один бік стартуватиме від 45 євро.

Шаді Ель Таннір, президент авіакомпанії Ernest Airlines

Губернатор со своей стороны предоставила все сведения, касающиеся статистики региона и выразила свою поддержку. И я бы хотел сказать, что сегодня получил, наверное, самую большую поддержку за весь год, который мы работаем в Украине.

За словами голови області, відкриття такої кількості міжнародних авіарейсів з Харкова свідчить про довіру міжнародних партнерів до регіону. А завдяки впровадженому безвізовому режиму пасажиропотік Харківського аеропорту цього року за планами складе понад 950 тисяч пасажирів

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Як і обіцяли із керівництвом Харківського аеропорту, розширюємо напрямки і авіарейси із Харкова. Пасажиропотік цього року планується на 20% більше, ніж торік і на 60% більше, аніж рекордного 2013 року. Працюємо далі та на результат.

Крім того, впродовж місяця лоукостер  WizzAir відкриває у  Харківському аеропорту декілька напрямків. Тож, харків’яни зможуть напряму полетіти ще і до Відня, Лондона, Гданська та Вроцлава.

Юлія Котелевська, Євген Сєріков.