Харків’яни перемогли у чемпіонаті з футзалу серед ВИШів

24 Квітня 2018

Студенти каразінського університету перемогли у чемпіонаті з футзалу серед ВИШів. З рахунком шість – один вони обійшли суперників з Сумського університету. За кубок змагалися студенти з Харкова, Сум, Львова та Івано-Франківська.

Шість – один. З таким рахунком  футболісти Каразінського університету перемогли у Чемпіонаті  України з футзалу серед ВИШів. Два дні поспіль у Харкові проходили змагання «фіналу чотирьох». Сьогодні відбувся заключний поєдинок між двома найсильнішими командами – каразінцями та Сумським державним університетом.

Віталій Чернишов, тренер команди ХНУ ім. В. Каразіна

Мы очень сильно довольны, наша команда в первый раз в истории нашего вуза выиграла чемпонат Украины среди высших учебных заведений.

Капітан команди Каразінського під час боротьби за кубок отримав травму. Але, каже хлопець, це не завадило вибороти перемогу, крім того, він став кращим гравцем турніру. Суперників вважає сильними гравцями.

Максим Панасенко, капітан команди ХНУ ім. В.Н. Каразіна

Команда Сум, все знают, они играют в 1 лиге. Они, мне кажется, намного больше тренируются. Они должны были быть собранней, но так случилось, что мы были где-то быстрей, техничней, и выграли.

Вболівала за харків’ян і губернатор області Юлія Світлична, яка завітала на фінал чемпіонату.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Рідні стіни допомогли, вболівальники – молодці. І хлопці. Надзвичайно яскраво зіграли. Тому ми, дійсно, вдячні і організаторам, які привезли на Харківщину «фінал кубку чотирьох». І ми вдячні всім тим, хто допомагав нашим хлопцям виграти, і наші спортсмени – найкращі. Тому Харків – найкращий, найперший. Вболіваємо за наших, і вони, як ми бачимо, приносять результат.

Харківські футболісти вибороли перемогу вперше за сімнадцять років проведення чемпіонату зі студентського футзалу.

Іван Крулько, президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів

17 років ми вже проводимо такий чемпіонат, але в Харкові – вдруге. 14 років тому проводили, тоді Харків не зміг перемогти, а зараз кубок і перемога залишаються в місті-господарі.

Нагадаємо, у «фіналі чотирьох» зустрічалися найсильніші команди України з Харкова, Львова, Сум та Івано-Франківська.  Друге місце посіли футболісти Сумського університету,  третє – команда «Львівська політехніка», а четверте – футболісти з Івано-Франківського ВИШу. Усі учасники отримали медалі, а трійка лідерів – кубки чемпіонату.

Кристина Загребельна, Віктор Сєріков


Speak Your Mind

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>