Харків’яни мають всі шанси, щоб провести матч за Суперкубок УЄФА у 2021 році

21 листопадаа 2018

Харків’яни мають  всі шанси, аби отримати право на проведення  матчу за Суперкубок УЄФА у 2021 році. Таку думку в програмі «Коментарі» висловив радник голови Харківської облдержадміністрації, співзасновник футбольного клуба «Металіст 1925» Сергій Стороженко. На сьогодні Харків – єдине з українських міст, яке подало відповідну заявку до Європейської футбольної асоціації. Ініціатива належала голові області Юлії Світличній.

Турнір за Суперкубок  УЄФА – це найпрестижніший  матч, що проводиться раз на рік під егідою Європейської футбольної асоціації. Для вирішальної гри обираються стадіони еліт-категорії. У Харкові такий є. Крім цього, в місті є необхідна для прийняття великої кількості вболівальників інфраструктура  – аеропорт,  готелі, транспорт, лікарні, ресторани та  крамниці. На думку радника голови області Сергія Стороженка, Харків має всі шанси бути обраним для проведення турніру.

Сергій Стороженко, радник голови Харківської облдержадміністрації

Наші зв’язки з Федерацією футболу України, з професійною лігою України свідчать про те, що Харків – це таке місто, яке щодо підтримки цієї заявки має повне розуміння з боку цих організацій.

На сьогодні Харків – єдине з українських міст, яке заявило про готовність прийняти матч за Суперкубок  УЄФА у 2021-му році. Заявка була подана за ініціативи голови області Юлії Світличної.

Сергій Стороженко, радник голови Харківської облдержадміністрації

Під керівництвом Юлії Світличної  ми  – всі фахівці, ті, хто займається футболом, спортивними спорудами, інфраструктурою, отримали  доручення від неї, які вона і контролювала особисто. Це її ідея, яка була гаряче нами усіма підтримана, тому  що це дуже велика спортивна подія.

Представники міжнародних футбольних асоціацій  неодноразово   відзначили високий рівень організації міжнародних поєдинків у Харкові. Другий рік поспіль у місті відбуваються матчі групового етапу найпрестижнішого клубного турніру – Ліги чемпіонів УЄФА. За кожним з них стоїть тривала підготовча робота.

Сергій Стороженко, радник голови Харківської облдержадміністрації

Саме Юлія Світлична займається цим питанням. Ми же бачимо її на матчах і Ліги чемпіонів. Це ж не просто так людина прийшла і посиділа там. Тому передує велика організаційна робота, пов’язана із координацією всіх служб. Тобто, позиція керівництва області тут є вирішальною, звичайно.

За словами Сергія Стороженка, керівництво області докладає чимало зусиль і для відродження  слави харківського  футболу. Зокрема, усіляко підтримує створену у 2016-му році команду  «Металіст- 1925». Днями очільниця області зустрілася із гравцями, тренерами та керівництвом клубу.

Сергій Стороженко, радник голови Харківської облдержадміністрації

Команда і клуб були дуже задоволені тим, що губернатор опікується особисто справами команди, знає керівників і команди і клубу, знає багатьох футболістів. Спілкувалася з ними. Це дуже приємно, тому що це не в кожній області є. Це ж не тільки слова. Це і моральна, і ідеологічна, і всебічна підтримка саме команди. Я підкреслюю, всебічна підтримка. Без такої підтримки з боку Юлії Світличної існування клубу було б дуже важким.

Крім підтримки з боку губернатора області «Металіст 1925» нині дуже потребує і підтримки громадськості, говорить співзасновник клубу Сергій Стороженко.

  Ольга Шевченко.