Харків приймає турнір з боксу серед збірних чотирьох країн

Харків приймає турнір з боксу серед збірних чотирьох країн
27 Квітня 2018

У Харкові проходить триденний турнір, в якому беруть участь близько ста боксерів. Збірні чотирьох країн – України, Туркменістану, Узбекистану та Казахстану – виборюють право називатися кращими. Змагання проходять у палаці «Локомотив».

Спортсменів привітала губернатор області Юлія Світлична.

Сподіваюся, що Харків запам’ятається вам добрими враженнями, а кожен з уболівальників, спостерігаючи за яскравими матчами, отримає позитивне враження. Спорт у Харкові розвивається, він має добрі традиції та хорошу історію. І ми будемо її продовжувати. Минулого року ми на високому рівні провели перший в Україні чемпіонат Європи з боксу. І я вітаю збірну України, яка на ньому взяла найбільшу кількість нагород. Бажаю справедливих змагань. І нехай переможе найсильніший!

Учасники матчів, повідомили у Харківській облдержадміністрації, – це одні з топових боксерських команд світу. Фінальні змагання відбудуться завтра, 28 квітня.


Speak Your Mind

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>