Губернаторська ялинка відбулась у «Схід Опера»

28 Грудня 2018

Новий рік, найперше, це свято для дітей. А головне завдання дорослих – подарувати маленьким харків’янам тепло та створити їм казковий настрій. Губернатор області Юлія Світлична привітала  дітей Харківщини та їх батьків із новорічними святами. Захід відбувся у «Схід Опера», де на малечу чекало справжнє свято.

У фойє «Схід Опера» малеча з великою радістю фотографується з казковими героями та очікує на святковий концерт.

Концерт будет классный. Вот такой.

На свято прибула глава області. Цілий рік обласна держадміністрація з очільницею регіону працювали над тим, аби життя дітей на Харківщини стало кращим. А сьогодні малеча із завзяттям привітала голову області подарунками, зробленими власними руками.

Колективні фото та таємничі прохання дітей до губернатора. Малечі так і кортіло розповісти Юлії Світличній про свої побажання.

А вы себя хорошо вели? Подарки получили. Я уверена, что еще получите. Потому что всегда получают подарки те, кто себя хорошо ведет и слушает родителей.  Ты не испугался? Какой ты храбрый.

Новорічні святкування в області проходять за графіком, розповідає очільниця регіону. Близько 500 святкових заходів відбудуться в містах і районах Харківщини.

Мне первый раз микрофон дают. С Новым годом, люди!

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Бажали багато чого. І також мені озвучили декілька своїх бажань, тому я не маю права розголошувати їх. Але всі побажання були дуже добрими.

У великому залі оперного театру на всіх запрошених очікував святковий концерт. Словами привітання розпочала захід губернатор області.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Перш за все Новий рік – це родинне свято. Коли ми огортаємо теплом своїх рідних, коли ми вітаємо своїх батьків, коли пробачаємо образи і помилки, коли дзвонимо своїм друзям, коли даємо можливість дітям повірити у чудо.

Найменшим гостям Юлія Світлична побажала гарної погоди в новорічні свята, аби вдосталь награтися, а батькам – здійснення найзаповітніших побажань.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Тільки настрій і гарні справи надихають нас для того, щоб робити світ навколо яскравішим і теплішим. Давайте запалимо не тільки ялинки новорічні, а й наші серця на добрі справи у 2019 році.

Тепла і любові, а також миру і достатку побажала очільниця регіону всім харків’янам.

Олена Павличенко, Дмитро Поздняков.