Губернатор провела черговий особистий прийом

7 Лютого 2019

Черговий особистий прийом провела глава області. Цього разу вона завітала до Харківського театру для дітей та юнацтва. Люди зверталися як з особистими проблемами, так і з тими, що стосуються життя територіальних громад.

Ірина Булаєва працює у театрі для дітей та юнацтва більше двадцяти років. Жінка завідує квитковим столом. Розповідає – у сина проблеми з ногами – необхідні кошти на операцію. З цим питанням жінка звернулась до губернатора області під час особистого прийому.

Ірина Булаєва, співробітниця Харківського театру для дітей та юнацтва

Пообещала помочь, у меня у сына операция была на одной ноге. Теперь надо на другой. И в «Ситенко». Много надо денег на медикаменты. И она пообещала мне помочь, да она очень хорошее впечатление на меня произвела, отзывчивая.

Прийшов на прийом до губернатора і Микола Панасенко. Чоловік у театрі завідує художньо-постановочною частиною. Каже – нещодавно почались проблеми з зором, а лікування  – дуже дороге.

Микола Панасенко, завідувач художньо-постановочної частини

На метр-полтора руку и не видел пальцев, более 6 тысяч выходит укол. Каждый месяц по одному уколу, обратился к Юлии Александровне за помощью, доброжелательная женщина, пообещали, что проведут еще у лучших врачей обследование.

Ганна Міняйло працює у бухгалтерії ТЮГу. Розповідає – живе у Коротичі. Тож, прийшла просити за усю громаду. Жінка попросила губернатора посприяти, аби автобус, на якому вона дістається до роботи, ходив регулярно.

Ганна Міняйло, заступник головного бухгалтера

Состояние перевозчика неудовлетворительное. Пообещали разобраться с этим вопросом. Судя по тому, сколько людей записалось, и всем говорили, что положительный ответ, думаю, хорошо, что производятся такие встречи.

Губернатор зазначає – спілкування з людьми – один із пріоритетів її роботи.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Как всегда, провели личный прием, много вопросов, касающихся жилищно-коммунального хозяйства, в том числе состояние городских коммунальных сетей, состояние дорог, здоровье, возможность получить финансовую помощь. Все взято под контроль. Департаменты  будут держать связь со всеми заявителями, чтоб ничего не осталось без внимания.

Аби підтримати усіх працівників театру, Юлія Світлична ініціювала тридцятивідсоткову надбавку до заробітних плат. Ці кошти закладені в обласному бюджеті на дві тисячі дев’ятнадцятий рік.

Кристина Загребельна, Дмитро Поздняков.