Губернатор області провела особистий прийом на заводі «ФЕД»

12 Липня 2018

Бути ближче до людей. З таким наміром Юлія Світлична сьогодні провела прийом громадян на заводі «ФЕД». Сьогодні «ФЕД» – велике і потужне підприємство. Тут працює більше тисячі співробітників. Губернатор області не тільки обговорила загальні питання, вона зосередилась на проблемах кожного, потребуючого. Під час особистого прийому працівників «ФЕДу», Юлія Світлична обіцяє допомогу. У ході прийому до губернатора  зверталися працівники трьох підприємств, що входять до концерну, а це понад 30 співробітників . Питання здебільшого  стосувалися здоров’я. Матеріальна допомога, обстеження в лікарнях та операційне втручання. Ольга Курбанова 15 років страждає на астму, через це розвиваються і інші хвороби. Тож, жінці потрібна термінова допомога.

Ольга Курбанова контролер

Мне нужна операция по ЛОР, мне обещали помочь, проконсультировать . Плюс еще помогут с операцией.

Олександр Печенко слюсар хворіє на діабет та онкозахворювання.

Денег попросил. Пообещали разобраться, денег выделят и оплатят курс лечения.

Юлія Світлична, на прийомі одразу долучила до вирішення питань, пов’язаних зі здоров’ям людей, департамент охорони здоров’я, спеціалісти якого вже на місці дають рекомендації.

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 

Большинство вопросов касаются здоровья, материальной базы и личные вопросы не остаются без внимания, если есть возможность поддержать человека, мы это делаем, есть ресурсы за счет децентрализации, которая эффективно внедряется в государстве.

Юлія Світлична підкреслила, що проведення особистих прийомів громадян є однією з важливих складових її робочих поїздок.

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації

Мы много внимания уделяем приёму граждан, общения с людьми, в организациях, учреждениях, для того чтобы быть ближе, чтобы люди могли задать вопросы. Понимаем, что проблем в Харьковской области очень много и за год-два их не решить, но уделяем внимание социальным вопросам, охране здоровья, образованию, чтобы каждый смог видеть эти изменения.

Допомогу з боку губернатора відмітили і представники «Укроборонпрому». Вони передали подяку від керівництва концерну, губернатору за її підтримку промисловості.

Олександр Пащенко заступник генерального директора ГК «Укроборонпром» 

Благодарность заключается в том, что столько,  сколько вы уделяете внимания промышленности, предприятиям концерна «Укроборонпром», это отображается в тех результатах, которые мы сегодня сумели достичь.

Зокрема, Олександр Пащенко відзначив ефективну роботу офісів Харківської області в Китаї та США й роботу керівництва області з прасування бренду регіону. На сьогодні ФЕД має замовлення, як від держави, так і від інших держав, говорять на підприємстві.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков.