Група Бумбокс презентувала у Харкові першу частину нового альбому

28 листопадаа 2019

Група Бумбокс презентувала у Харкові першу частину нового альбому під назвою «Таємний код. Рубікон». Перед самим концертом музиканти розповіли журналістам про те, як вони записували реліз та які зміни відбулися у складі команди. Докладніше далі в сюжеті.

Новий Альбом групи Бумбокс «Таємний код. Рубікон» записаний в Україні, Франції та Сполучених Штатах Америки. В процесі його створення з гурту пішли гітарист і басист, –  як зізнається фронтмен гурту Андрій Хливнюк  – за його рішенням. Платівка складається з двох частин, в ній вперше за 15 років існування гурту Бумбокс буде більше 11 пісень.

Андрій Хливнюк, музикант

Склад гурту змінився. Замість Андрія Самойлова і Левченко Деніса, який на щастя сьогодні з нами, так от замість цих двох людей , а також Ігоря Мельника, дуже крутого саундінженера, з нами працюють Кувалін Діма,  з нами працює Інна Нівойт, бас-гітара, Андрій Хливнюк, музикант,  ненадовго, а саме на ці 3 концерти: Харків, Полтава , Суми, з нами грає бас-гітарист нашого минулого складу Денис Левченко, він вийшов на заміну, чим нам дуже допоміг.

Новим звукоінженером гурту Бумбокс Андрій Хливнюк назвав Василя  Титаренко. Другу частину релізу група вже готує у новому складі. Перша частина «Таємного коду» була презентована у вересні, а от його продовження обіцяють викласти «найближчим часом». Із презентацією першої частини Бумбокс вже відіграли 14 концертів гастрольного туру.

Андрій Хливнюк, музикант

Перша частина альбому видана , друга частина готується до релізу. Найближчим часом. Найближчий час триває вже довго, але все ще найближчим часом вона вийде. Будуть і нові пісні с другої частини платівки, які ще не побачили світ, як завжди буде і ліричний настрій, але буде і соціальна тематика на концерті, звісно хочеться, щоб люди відпочили, бо люди які приходять на наші концерти, вони ж приходять послухати музику.

Концерт у Харкові проходив у Палаці Спорту. Послухати улюблених артистів, як завжди, зібралися тисячі шанувальників. Група Бумбокс відкрила концерт хітом «Твій на 100%» з нового альбому. На питання, чи задоволений співак новим матеріалом, фронтмен Бумбоксу відповідає із гумором.

Андрій Хливнюк, музикант

Ну, я ж з Черкас. У Черкасах люблять прибіднятися. Так, ніжку трохи підволокуєш, кажеш, ну, таке, то від тебе не чекають подвигів, вчинків, благородства, то можна так петляти.

Але за реакцією публіки зрозуміло – альбом «Рубікон» зайшов на 100 відсотків.

Ольга Сітковська, Дмитро Позняков