Громадський електротранспорт Харкова переходить на Е-ticket

28 листопадаа 2019

Громадський електротранспорт Харкова переходить на Е-ticket.  Вже у неділю харків’яни не зможуть поповнювати старі картки для проїзду в метрополітені. Дивіться подробиці у наступному сюжеті.

Для того, щоб поповнити старі метрополітенівські картки  залишилося два дні, вже з першого грудня автомати у підземці не будуть  приймати готівку на старі картки. Проте у міськраді розповідають, що   це зроблено для переходу на Е-ticket. Їздити по старим карткам, якщо там ще залишилися кошти можна ще протягом року. При цьому компенсувати залишок коштів на картці не будуть.  Користувачі метро в більшості позитивно ставляться до Е-ticket

Валентина

Пускай меняют, мне удобно будет, потому что на метро и очереди с карточкой удобно будет. Еще не купила, но постараюсь приобрести в ближайшее время.

Володимир

Так как я студент, нам дают карточки Е-ticket, пока не выдали, как-то одну карточку сделали централизованно, по-моему это хорошо, я отношусь к этому нормально. . Пока за наличку, пока нормальную карточку не выдадут. Вроде 4-5 гривен за проезд, это конечно лучше чем 8.

Марина 

Очень удобно не надо искать контролеров. Сложностей не было подошла, купила и теперь я пользуюсь Е-ticket.

Проте деякі вбачають в цьому зайві трати, бо картка Е-ticket коштує 30 гривень.

Лариса

Мне не очень нравится, если честно. Потому что  мне было удобно, когда была карточка буду теперь покупать Е-ticket, а что делать?  Лишняя нервотрепка.

Марина    

Я думаю, це більш практично, вигідно, не треба поповнювати картку на метро трамвай, а от те, що такий перехід відбувся бумажні, а потом картки. От у мене, наприклад, на Героїв Праці обладнана половина автоматів для Е-ticket і ми не можемо скористатися старими картками і це важно, тому що весь час великий потік, а так в принципі -нормально.

В міськраді пояснюють, що вартість самої  картки не повертають, через  те, що вона дійсно коштує певну суму, мовляв це не шматок пластика. Там вбудований чіп, який коштує 18 грн. До слова нові карти, на відміну від старих, все ж є заставними. Якщо власник єдиного електронного квитка захоче здати його, вартість відшкодують. Ціна карти – 30 гривень з урахуванням однієї зарезервованої поїздки

Анна Почапська, Дмитро Поздняков