Голова області зустрілась з колективом і студентами ХНАДУ

7 Лютого 2019

Голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична продовжує зустрічі з трудовими колективами області. Сьогодні вона відвідала Харківський національний автомобільно-дорожній університет.

Харківщина завжди славилася своєю наукою, і зокрема, вузівською, – відзначила Юлія Світлична. Область має потужну наукову базу. І від розвитку науки залежить розвиток регіону і всієї держави – зазначила очільниця області. Харківський національний автомобільно-дорожній університет є одним із провідних вишів регіону:

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Якщо ти думаєш минулим, ти залишаєшся в минулому, якщо ти думаєш майбутнім, ти завжди будеш в авангарді, ваш університет – один із таких, вам є, чим пишатися і вам є, ким пишатися. Ви складаєте базу і основу розвитку наукової сфери нашої славної Харківщини, а від того, наскільки потужний науково-професійний потенціал, настільки буде потужною наша держава, адже всі соціально-економічні проблеми вирішуються з наукової точки зору, яка реалізується у практику і яка надає користь кожному громадянину і всій державі.

Ректор Харківського автодорожнього Анатолій Туренко відзначив внесок Юлії Світличної у розвиток регіону, бо очільниця області завжди тримає «руку на пульсі», приділяючи увагу розвитку усіх галузей:

Анатолій Туренко, ректор Харківського національного автомобільно-дорожнього університету

Харківській області повезло – я з 62-го року живу у Харкові, но такого керівника я ще не знав. Це, дійсно, Харківській області та місту повезло – тому що, дійсно, немає такої галузі, немає такого питання, де б Юлія Олександрівна не вирішувала питання. Всі вирішує питання, притому дуже вчасно і дуже корисно для Харківської області.

Якість підготовки кадрів у цьому ВУЗі є дуже важливою, наголосила Юлія Світлична для області, адже від того, наскільки професійними будуть дорожники залежатиме якість ремонту автомагістралей у регіоні. А за останній час у області у цьому напрямку було зроблено багато:

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Якщо ви будете якісно працювати, якщо ваші наукові доробки зможуть змінювати ситуацію і зможуть впроваджуватися у практику, саме такі доробки можуть запровадити кращі щаблі, і виводити нашу державу на найвищий рівень.

Мені надзвичайно приємно, що саме ваш ВУЗ готує кадри для дорожньої сфери, адже за останні три роки ми змогли на Харківщині зробити дуже багато.

Освітяни вишу окремо відзначили внесок губернатора у оновлення доріг у області. Ректор ХНАДУ Анатолій Туренко вручив голові регіону диплом почесного професора:

Ви влили живу кров у дорожнє будівництво. Як би не Ви, ми б такого на Харківщині не зробили – перше місце в Україні не завоювали, те що ми сьогодні відремонтували, те, що ми будуємо, ми не очікували, тому Вам, як доктору наук, я вручаю диплом почесного професора нашого вишу. –Спасибо! Дякую!

Досягнення кращих співробітників вишу відзначили нагородами.

Очільниця області  передала державну нагороду – почесне звання «Заслужений працівник освіти України» першому проректору ХНАДУ Сергію Ходирєву. Також за внесок низки освітян у розвиток освітянської науки глава регіону вручила грамоти та подяки Харківської облдержадміністрації.

Під час спілкування з губернатором  науковці вишу подякували Юлії Світличній за завершення реконструкції Харківської обласної філармонії:

Віктор Золотарьов, професор, зав. кафедри ХНАДУ 

И это так приятно, что это случилось, теперь нам, харьковчанам не надо завидовать Одессе, где венским духом пахнет. А в нашем театре будет пахнуть французским духом – «гранд опера».  Мне приятно, что Вам это удалось завершить.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Если ты что-то хочешь делать, ты можешь сломать горы, и если ты, действительно, живешь, идеей, делом, то оно обязательно реализуется. Я могу поздравить всех харьковчан – потому что работы по реконструкции филармонии в Харьковской области сделаны, филармонии быть, филармония откроет двери и зазвучит концерт 14 февраля, в День влюбленных. Мы любим Харьков и День влюбленных ознаменуется долгожданным концертом.

Учасники зустрічі мали можливість поставити питання очільниці області. Зокрема, студенти цікавилися тим, як  досягти успіху, адже Юлія Світлична – єдина жінка-губернатор в Україні, а область за низкою показників – на лідируючих позиціях у державі:

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Все залежить від відповідальності людини, і багато аудиторій збираються для того, аби послухати успішних людей, аби почути нарешті, де ж той секрет, або рецепт успіху. Він складається поступово, але він залежить від кожної людини. Якщо ви вважаєте, що ви, дійсно, хочете, якщо ви прагнете і працюєте, якщо ви набуваєте досвіду і якщо ви, дійсно, хочете досягти результату, ви обов’язково до нього дойдете.

Харківщина і надалі не збавлятиме темпів і розвиватиметься за різними напрямками – адже, якщо ми рухаємось у Європу, ми повинні мати цивілізовані умови у всьому – зокрема, освіті, медицині, інших галузях – наголосила Юлія Світлична.

Ірина Дергоусова, Дмитро Поздняков.