Голова області Юлія Світлична провела прийом в обласній інфекційній лікарні

5 Серпня 2019

Голова області Юлія Світлична  провела прийом громадян в обласній інфекційній лікарні. По допомогу звернулися працівники дорослої та дитячої інфекційних лікарень.

Для очільниці регіону проводити особисті прийоми на підприємствах, у лікарнях, закладах освіти – звична справа. Цього разу це обласні інфекційні лікарні.  По допомогу до Юлії Світличної звернулося близько 15 співробітників.

Світлана працює в інфекційній лікарні медичною сестрою, а живе в Циркунах, зараз каже, з транспортом – проблеми, маршруток не вистачає, тому звернулася до губернатора за допомогою.

Світлана Аліхнович, медична сестра 

Из Тишков уже едут автобусы переполненные и в Липцы – тоже, когда полные, когда остановится. Очень просим, Юлия Александровна, помочь нам в этом вопросе. Пообещали поговорить с перевозчиком, пересмотреть график, особенно – в час-пик, надеемся на помощь Юлии Александровны.

Під час особистого прийому, де були присутні і керівники Департаментів обласної державної адміністрації, керівниця області дала завдання – вирішити питання Світлани у найближчий час.

А медсестра Людмила Голик також прийшла з проханням допомогти у відновленні дороги та організації транспортного сполучення.

Людмила Голик, медична сестра 

Дорога Изюм-Боровая – просто вся в ямах, проехать невозможно, из-за этого отменили даже рейсовые автобусы Боровая –Харьков через населённые пункты и много студентов ездят, и неудобно им выезжать на трассу, всё из-за дорог. Я уверена, что Юлия Александровна поможет в этом вопросе, отреагирует и будут у нас дороги.

Голова області запевнила, що ця дорога обов’язково буде відновлена, звичайно, не одразу, але дорожники вивчать ситуацію і, виходячи з фінансування,  дорога ремонтуватиметься.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Только второй год на балансе области дороги, поэтому финансирование получаем из государственного бюджета, добавляем свои и также местные ораны власти, чтобы они коммунальные дороги тоже ремонтировали.  Поэтому однозначно продолжать ремонт дороги Изюм-Боровая будем.

Наталія, яка працює в дитячий інфекційній лікарні, звернулася до губернатора задля відновлення руху елетропотягів  Золочів-Харків.

Наталія Харченко, медична сестра 

Нам з роботи, коли ми «з суток»  їдемо, нам нічем добиратися. У нас три електрички – в сім, вісім, і дев’ять, а потом вже в полчетвертого вечора. А если автобусом їхати, то 5 кілометрів пішки йти і ми хочемо, щоб нам вернули електрички в 11 і в 14 з Левади.  І ми вирішили попробовать, тому що людині довіряємо, щоб нам вернули електричку.

За словами Юлії Світличної, вже протягом трьох років обласна влада намагається тримати вартість на проїзд в елетропотягах і максимально втримати розклад руху для зручності населення.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Давайте ми звернемося до них з пропозицією – або відновити, або переглянути графік руху цих поїздів. Домовилися? Якщо вони дослухаються – гарно, а не дослухаються – будемо вже звертатися на Київ, для того, щоб почули нас,  будемо боротися, що ми можемо зробити, якщо б ми пускали електрички, то вже б завтра вона була.

За словами керівників двох інфекційних лікарень, за весь час існування медичних закладів, жоден з керівників області до цього не проводив подібних прийомів.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Я думаю, мы хорошую традицию сегодня начали, у нас она не новая, мы очень часто выезжаем, и в больницы в том числе, для того, чтобы помогать людям. Большинство вопросов, которые связаны с бытовыми проблемами и с транспортными, и в том числе и оздоровление, эти вопросы сегодня были обработаны и рассмотрены.  Каждый вопрос у нас на контроле и выполнять те необходимые действия, которые ждут от нас люди, и стимулировать органы государственной власти. Чтобы  никто не забывал, что к людям надо поворачиваться лицом и решать те проблемы, которые накапливались годами, а иногда и десятилетиями.

Окрім побутових питань,  проблеми більшості людей, які прийшли на прийом стосувалися надання  грошової допомоги на лікування, зокрема, операції, заміну суглобів, санаторне лікування та інше.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Приёмы будем проводить системно и продолжать ездить в организации, выезжать на места, там, где живут в том числе, для того, чтобы контролировать ход выполнения обещаний, которые поступают, и посмотреть, где мы можем помочь людям в тех вопросах, которые нам доносят люди.

Варто зауважити, що наразі в лікарнях йде ремонт, який був розпочатий ще минулого року. І як анонсувала Юлія Світлична, він продовжуватиметься до повного оновлення інфекційних лікарень.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

С ремонтными работами будем продолжать, взяли под контроль и с следующего года вносить в программы и будем обновлять, помогать людям, это наша обязанность, представителей органов власти.

Крім того, ремонтні роботи та купівля сучасного медичного обладнання відбувається по всій області, навіть в медзакладах, що розташовані у невеличких селищах.

Анна Почапська, Євген Сєріков.