Голова області Юлія Світлична передала ключі від автівок працівникам швидкої допомоги

14 Серпня 2019

Сучасні «швидкі» для обласного центру екстреної медичної допомоги. Губернатор області Юлія Світлична передала ключі від автівок працівникам швидкої допомоги.

Автопарк центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поповнили 10 нових та сучасних автівок. Автомобілі закупили за ініціативи голови області Юлії Світличної коштами обласного бюджету.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Все приводится к хорошему виду, в том числе и по областным больницам. Где – комплексно, где – частично. Закупается новое оборудование и, конечно, же пополняется парк новыми автомобилями, те, которые будут спасать людей и давать вам возможность проще и быстрее предоставить эту первую неотложную помощь. Все мы живые и все мы понимаем, насколько важно секунды и минуты в жизни человека и в судьбе человека.

Нові карети швидкої допомоги укомплектовані сучасним обладнанням виробництва Німеччини та Іспанії. Тут є все –  від шийних комірців до кардіостимуляторів.

Тетяна Мікулінська, лікар-кардіолог

Це апарат, який необхідний для проведення реанімаційних заходів, дефібриляції при невідкладних станах у пацієнта. Дуже зручний та компактний. Це у нас прибор для дозування препаратів – інфозомат називається. Це обладнання для подачі кисню пацієнту. Це в нас мішок для транспортування тяжкохворих, щоб їм було зручно.

Нові автівки значно зміцнять службу медицини катастроф, впевнений її керівник Віктор Забашта. 5 з них будуть працювати у місті, 5 – у районах області.

Віктор Забашта, директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

«Форди» підуть на медицину катастроф, яку ми реорганізуємо. Це досить потужна служба, вона потрібна нам і весь час приклади тієї ж Балаклеї, і коли ворог підійшов до Ізюму, і чисельні аварії з великою кількістю постраждалих. Медицина катастроф потрібна, про неї треба піклуватися, тому ці машини підуть одразу в роботу.

За словами губернатора Юлії Світличної, придбання нових автівок – це лише маленька частина з тієї роботи, яка проводиться задля розвитку охорони здоров’я у регіоні. Наразі в області застосовано комплексний підхід до вирішення цього питання.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Ми говорили, що гуманітарна сфера в пріоритеті розвитку Харківської області, тому своє слово тримаємо. Більше ніж 70 об’єктів медичної сфери заплановано до реконструкції та ремонту цьогоріч. Паралельно закупаємо обладнання, паралельно оновлюємо автопарк. І будемо продовжувати цю роботу, адже кожен з нас повинен мати можливість отримувати і якісну медичну допомогу і лікуватися в якісних умовах. Це пріоритет розвитку всієї держави в цілому.

Наразі автопарк обласного центру екстреної медичної допомоги налічує 220 «швидких». 44 з них медики отримали впродовж останніх 5 років коштом обласного бюджету.

Юлія Котелевська, Віктор Сєріков.