Голова області стала спеціальним гостем на Партнерському форумі IDLO

21 листопадаа 2018

Голова області стала спеціальним гостем на Партнерському форумі IDLO. Юлія Світлична виступила з доповіддю під час заходу, організованого міжнародною організацією з правового розвитку. Керівник Харківської області була запрошена представляти Україну на Партнерському форумі IDLO «Верховенство права в бурхливі часи», участь в якому беруть понад 50 країн світу.

Перебуваючи на форумі, Юлія Світлична акцентувала увагу на важливості партнерства міжнародної організації  IDLO із нашою країною.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

З міжнародною організацією IDLO, яка має статус спостерігача при Генеральній Асамблеї ООН, ми маємо дуже особливі стосунки. IDLO запроваджує в Україні багато реформ, а ми маємо на Харківщині деякі зрушення, в яких вже маємо результати. Сьогодні ми маємо ті напрацювання, які вже реалізовані  – це спільна робота у системі «ПРОЗОРО», це надання адміністративних і соціальних послуг і спрощення їх надання. Яскравим прикладом є спільний Регіональний центр надання адміністративних і соціальних послуг, який відкрито на Харківщині.

Юлія Світлична підкреслила, що Харківщина на особливому рахунку, тож, це свідчить про довіру з боку міжнародної організації до нашого регіону. Поговорили під час заходу і про перспективи у співпраці.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Сьогодні ми поговорили про те, якими будуть наші подальші регіональні плани і разом з президентом сьогоднішньої асамблеї, а також директором, ми маємо напрацювання на перспективу. Сьогодні підводили підсумки тридцятирічної роботи, а також напрацювання на 10 років наперед, були розглянуті різні питання – щодо тендерної рівності, щодо антикорупційних дій, щодо створення антикорупційних органів і законодавства у цій сфері, щодо надання і спрощення надання адміністративних послуг. І в Харківській області ми маємо гарний приклад реалізації спільного проекту – це Регіональний центр надання адміністративних і соціальних послуг.

До речі, під час форуму міжнародні партнери зазначили, що саме Регіональний центр надання адміністративних і соціальних послуг, який побудовано в Харкові, є найефективнішим. Саме такі центри мають з’являтися у подальшому по всій Європі. У перспективі також планується реалізація не менш значущих проектів, каже Юлія Світлична.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Ми вже маємо гарні позитивні стосунки і їх розцінено, як найефективніші проекти, які були реалізовані на регіональному рівні, тому сподіваємось, що наша робота буде продовжена, а те, що ми сьогодні у статусі спеціального гостя знаходимось тут, це факт довіри до Харківського регіону і бажання розвивати наш регіон, надавати всіляку допомогу для того, щоб він міцнів і розвивався.

Голова області обговорила із міжнародними  партнерами і співпрацю з дотримання прав людини, зокрема, йшлося про людей з інвалідністю, пенсіонерів та внутрішньо переміщених осіб.

Катерина Махова.