Голова області перебуває з робочою поїздкою у Страсбурзі

7 листопадаа 2018

Голова області Юлія Світлична перебуває з робочою поїздкою у Страсбурзі.  Губернатора Харківщини вдруге обрано віце-президентом Палати регіонів Конгресу регіональних і місцевих влад Ради Європи. Таким став результат таємного голосування депутатів Палати, що відбулось 6 листопада. Нагадаємо, вперше на цю посаду Юлію Світличну обрали в жовтні 2016 року. Вона також увійшла до складу Бюро Конгресу, в якому представлені члени Палати місцевих влад і Палати регіонів та до Моніторингового комітету. Після переобрання, на своїй сторінці у Фейсбук губернатор написала наступний пост:

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації:

Страсбург. Рада Європи.
Знову ОБРАНА на посаду віце-президента Палати Регіонів Конгресу регіональних і місцевих влад Ради Європи.
Вже вдруге, до 2021 року.
Продовжуємо відстоювати інтереси України!

Політологи кажуть – це очікуване переобрання, адже Юлія Світлична -відомий політик не тільки на теренах України, а й у Європі.

Ігор Поліщук – доктор політичних наук  

Я вважаю, що це переобрання цілком логічне, тому що наш губернатор є унікальним в тому плані, що Юлія Світлична проводить, як ніхто інший велику інтенсивну міжнародну діяльність. Тому, вона має і заслужила вже великий авторитет в міжнародних колах. І тому, оце переобрання, це підтвердження її великого авторитету,  високого авторитету, серед міжнародних … будемо так казати, акторів міжнародної політики. І другий момент. Дуже важливий факт, що вона переобралась. Тобто, що вона була вже обрана, а це вже її підтвердили ще повноваження на декілька років. Тому, це теж мені здається, висловлення великої довіри до очільника Харківської області і, взагалі, я думаю, що унікальність Юлії Світличної полягає в тому, що вона, мабуть,  перший і єдиний губернатор, який обраний на таку високу посаду в європейських структурах.