Голова області ознайомилася з роботою Харківської гімназії № 116

18 Січня 2019

Харківська гімназія № 116 приймає гостей. Губернатор області Юлія Світлина разом зі своєю командою ознайомилася з роботою закладу та реалізацією в ньому концепції Нової української школи для початкової школи.  Під час зустрічі з колективом голова області передала державну нагороду  директору гімназії.

Так Юлія Світлична знайомиться з першачками. Цього року вони навчаються за програмою Нової української школи, що направлена на розкриття особистості дитини.

Ми ще на ранковій зустрічі, когда поздравляет, мы тут садимся и садятся именинники.  Мы кажемо їм побажання – много подарков.

А це вже діти старші за першачків. Вони демонструють переваги інтерактивної дошки.

Сто шістнадцята гімназія має багату історію – одна з найстаріших шкіл була заснована у 38-му році минулого століття. Перші випускники школи у сорок першому році разом з директором пішли на фронт добровольцями. Потім це була жіноча гімназія. А сьогодні учні   закладу демонструють одні з кращих результатів на учнівських олімпіадах та конкурсах-захистах робіт МАН.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Мы в целом уделяем внимание образованию в области  – это даёт возможность улучшать квалификацию учителей и результаты учеников.

Андрій пишаєтся своєю школою, сам неодноразово брав участь у конкурсах та учнівських олімпіадах.

Андрій Петрищин, учень 9 класу 

Я ще в 9 класі, але я знаю – точно я буду займатися правознавством. Я вірю українській освіті, я бачу велике майбутнє в українській освіті.

Кирило – одинадцятикласник – мріє стати журналістом. Спілкування із губернатором йому дуже сподобалось.

Кирило  Солощенко, ученик 11-го класу 

Те, що я зараз побачив, вона дуже гарно себе представляє, вона може спілкуватися з людьми, вести бесіду, і я вважаю, що вона – дуже гарна людина.

Директорка гімназії  Оксана Бугакова отримала звання  «Почесний працівник освіти». Іншим педагогам також голова області вручила нагороди обласної адміністрації.

Оксана Бугакова, директорка гімназії №116 

Эта награда, которую мне сегодня вручила Юлия Александровна, награда государства это, наверное, мой олимп педагогический, но вдохновляет на серьезные шаги в работе.

Варто зауважити, що голова області постійно приділяє увагу розвитку закладів освіти у регіоні.  Лише за останній рік капітальні ремонти  провели в двохсот школах, ця  робота продовжиться  в 2019-му році. Також для навчальних закладів закупили понад пітори  тисячі комп’ютерів і обладнання для більш ніж 100 кабінетів.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Приятно отмечать, что сельское образование подтягивается к уровню городского и это нам позволяет уже несколько лет подряд оставаться первыми среди всех областей Украины, опережая даже Киев с его возможностями.

На думку губернатора, не буває дітей без здібностей, головне – зацікавити малечу, зробити  навчання частиною їх житті і підтримати, якщо буде важко.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков.