Голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична продовжує проводити особисті прийоми

9 Вересня 2019

Голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична продовжує проводити особисті прийоми. Черговий такий захід відбувся у Харківському обласному перинатальному центрі.

Освітлення вулиць, відновлення автобусних маршрутів, надання матеріальноі допомоги на лікування, збільшення кількості вагонів у електричках, відновлення роботи спортивного комплексу – на особистий прийом до губернатора люди прийшли з різними питаннями. Чимало з них стосувалося ремонту доріг.

Моє село, дорогу, если б ви зробили. У нас дітки їздять в друге село – Вільхуватка.

Людмила Джаіані, яка працює медсестрою у перинатальному центрі, звернулася до глави області з питанням ремонту дороги. Відповідь була позитивною – цього року дорогу відремонтують – зроблять ямковий ремонт. У Харківській області найбільша серед областей України протяжність автомобільних доріг – говорить Юлія Світлична. Оновлення автомагістралей– один із пріоритетів у роботі обласної влади. Крок за кроком автомобільні артерії області, деякі з яких не ремонтувалися по півсторіччя, оновлюють. Один із яскравих прикладів – автомагістраль – Мерефа-Лозова-Павлоград, яку десятиліттями не ремонтували, через що вона майже повністю зруйнувалась. Наразі, за ініціативи голови області, автодорогу оновили –  замінено 80 кілометрів покриття:

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Ми доклали всіх зусиль для того, щоб окремою строкою в бюджеті державному було виділено кошти і, нарешті, за 60 років вона була відремонтована, а відремонтована, це м’яко сказано, іноді була зведена заново і зараз від Харкова до Лозової можна проїхатися по новенькій дорозі. Окрім цього там робимо ще нові дороги. Звичайно, потрібно багато чого зробити.

Тривають ремонти  доріг і на інших напрямках, оскільки першочергова задача – забезпечити якісне сполучення між районами. Наступним кроком стане оновлення на місцевих та комунальних доріг.

Валентина Сур’янінова, яка працює акушеркою у перинатальному центрі, звернулася до губернатора з проханням про відновлення роботи спортивного комплексу у селищі Солоницівка. Раніше, каже жінка, коли він працював, його відвідували і діти, і дорослі:

Валентина Сур’янінова, акушерка стаціонару Харківського обласного перинатального центру

Сказали, что будем заниматься. Конечно, довольна, очень довольна. Мне кажется, что это просто крайне необходимо, потому что люди привыкли.

На особистому прийомі люди зверталися до очільниці області не лише з питаннями, які стосуються їх особисто. Завідувач відділення Максим Козуб підняв питання придбання сучасної лапароскопічної апаратури для відділення перинатального центру.

Максим Козуб, зав. відділенням ендоскопічної лапароскопії Харківського обласного перинатального центру

Пришел выразить благодарность губернатору, потому что ее поддержка очень ощущается. – Скажите, пожалуйста, что Вам глава области пообещала? – Пообещала заняться нашей проблемой, абсолютно четко ответила, что будет положительно решен этот вопрос. Системность подхода, конкретность решения проблем и энтузиазм и та энергия, с которой глава области подходит к решению задач, и ее доброе женское сердце, безусловно.

Всі звернення будуть детально розглянуті профільними департаментами облдержадміністрації. Вирішення всіх проблемних питань Юлія Світлична  взяла на особистий контроль.

Ірина Дергоусова, Дмитро Поздняков.