Глава області зустрілась з колективом театру музкомедії

19 Жовтня 2018

Завідувач трупи театру музкомедії отримала звання заслуженого працівника культури України. Нагоророду від Президента України жінці передала голова області Юлія Світлична. Сьогодні вона особисто завітала до театру.

Голова області Юлія Світлична відвідала Харківський академічний театр музичної комедії. Там сьогодні вона передала нагороду від Президента завідувачці трупи театру музкомедії. Віра Старченко працює у театрі майже сорок років. За цей час вона зробила неоціненний внесок у розвиток культури не тільки регіону, а і держави. За це їй надали звання заслуженого працівника культури України.

Віра Старченко, завідувач трупи Харківського академічного театру музичної комедії 

Сьогодні я дуже щаслива і зворушена тим, що губернатор Юлія Олександрівна, я їй дуже вдячна. Вдячна Президенту України Петру Порошенко, який відзначив мене такою важливою нагородою за мою працю. Я дякую свій рідний колектив і директора театру, що вони мою кандидатуру висунули на таке почесне звання.

Колектив театру бере активну участь в соціальному і культурному житті регіону, зазначила очільниця області. Крім того, завжди підтримує громадські заходи. Тож обласне керівництво, в свою чергу, також буде підтримувати театр.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Все накопившиеся сложности за такой промежуток времени невозможно сделать за год, два и даже 5 лет. Но мы над этим работаем. Мы начинаем уделять внимание поддержке инфраструктуры. Начиная с сел. За последние несколько лет больше 200 Домов культуры были охвачены капитальным и текущим ремонтом. Там, где люди забыли, как нормально выглядят стены, там, где был замок на дверях. Сегодня идут восстановительные ремонтные работы. Это говорит о том, что область начинает жить.

Підтримку області у театрі вже відчувають, говорить його директор Ігор Коваль. У цьому році за підтримки обласної адміністрації в будівлі відремонтували фасад, замінили опалення та перекрили дах. А ще – повністю замінили крісла у залі.

Ігор Коваль, директор Харківського академічного театру музичної комедії

Спасибо нашей областной администрации. Непростые времена сейчас, хотя они непростые последние несколько десятков лет. Но найти деньги, на вроде такую мелочь, как кресла. Нет, выделили и это очень приятно.

Під час заходу Юлія Світлична нагородила кращих працівників театру почесними грамотами та подяками облдержадміністрації.

    Юлія Котелевська, Євген Сєріков.