Глава області Юлія Світлична провела зустріч з радником Посольства США з економічних питань

28 Вересня 2018

Завтра на економічному форумі очікується і делегація зі Сполучених штатів Америки. Сьогодні губернатор області зустрілася з  радником Посольства США з економічних питань.

Для Джона Пола Шутте  – це перший візит на Харківщину. І він був приємно здивований тими показниками розвитку, які сьогодні показує область. Харківщина та Посольство США вже певний час мають спільні проекти, які успішно реалізовуються в області. Більше того, завтрашній Міжнародний економічний форум відкриває нові можливості для співпраці.

Губернатор акцентувала  увагу на заходах, що проводяться для стимулювання економічної активності – як внутрішньої, так і міжнародної. І запевнила, що 2018 рік став роком стабілізації для Харківської області. Також в регіон повернулися спокій та безпека як для мешканців Харківщини, так і для тимчасово-переміщених осіб.

Юлія Світлична, голова Харківської обласної адміністрації 

Окрім роботи державних органів, ми впроваджуємо і обласні програми, які забезпечують безпеку та роботу всіх правоохоронних органів. На минулій сесії ми підтримали правоохоронні органи, щоб вони забезпечили охорони та безпеку людей  і продовжуємо щоденну роботу з налагодження координації та забезпечення безпеки.

Представник США  зазначив, що вже встиг ознайомитися з результатами розвитку сектору малого та середнього бізнесу Харківщини, які є показником економічного зростання області.

Джон Пол Шутте, радник Посольства США з економічних питань

Розвивається сектор малого і середнього бізнесу. Це допомагає зрозуміти зріст економічного зростання. Харківська область провела велику роботу, не дивлячись на труднощі, і має результат. Мова йде про переселенців і інші питання, з якими стикається Україна. Хочу подякувати вам за досягнення, Україна розглядає США, як партнера і це добре. Те, що ви сказали, що безпека та економічний розвиток є для вас пріоритетом, то я хочу сказати, що для нас так само.

Губернатор також  зупинилася на проектах, які регіон реалізує спільно з Посольством США.  Серед них – будівництво та запуск у роботу найбільшого в Україні екстериторіального ЦНАПу, який надає біля 450 послуг та щоденно обслуговує близько 2,5 тисяч людей.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков.