Глава області під час робочої поїздки до Дергачівського району відвідала селище Пересічне

11 Червня 2019

Юлія Світлична під час робочої поїздки до Дергачівського району відвідала селище Пересічне. Завітала губернатор до місцевого ліцею, а після – поспілкувалася з громадою.

Юлія Світлична оглядає спортивний зал Пересічанського ліцею. Тут нещодавно зробили ремонт. Окрім цього, у закладі відремонтували систему опалення, замінили дах та вікна, частково оновили матеріально-технічну базу.

Керівництво закладу та району говорить, що буквально за останні кілька років ліцей отримав нове життя.

Костянтин Жидков, голова Дергачівської райдержадміністрації

Сделали 2 спортзала. Открыли дошкильнятну группу. Отремонтировали малый спортзал и в планах – ремонт вот этого зала.

Але проблеми все ж залишаються. В актовій залі необхідно оновити дизайн, замінити старі меблі та техніку. Юлія Світлична зазанчила, що кожне приміщення має свій ресурс і ця актова зала його вичерпала, тож ремонт тут проводити необхідно.

Завітали гості і до учнівської столової. Тут якраз готували обід для дітей. Користуючись нагодою працівники кухні звернулись до Юлії Олександрівни з проханням.

Мені саме вона по здоров’ю проблема – витяжка наша. Ми просто задихаємся.

Мы обязательно заложим это в областной и приобретем для вас новую современную вытяжку.

Після зустрічі в ліцеї Юлія Світлична відзначила, що і надалі підтримуватиме розвиток навчального закладу, як і інших соціальних об’єктів району.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Мені імпонує те, що разом і місцевий бюджет, і районний бюджет долучається до організації і укріплення матеріально-технічної бази і ремонтів, обласний бюджет також долучається до об’єктів соціально-економічного розвитку і буде продовжувати це робити.

Під час поїздки губернатор поспілкувалась з місцевими мешканцями. Серед питань, що порушувала громада – будівництво спортивного майданчика, ліквідація несанкціонованого звалища.

Кожного року в отаку пору вона начинає загоратися, і опять оцей дим, оце все іде. І накопичення велике газів. І на рекультивацію гроші виділяємо, але їх мало.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Стосовно пожеж. Я проведу нараду в області за участю всіх обласних служб, які цим займаються. Я проведу нараду, щоб вони більш пильно приділяли цьому увагу. А щодо можливостей включення до обласної програми екології – ми подивимось, розробимо, вивчимо питання і внесемо.

Під час зустрічі обговорили питання ремонту місцевої амбулаторії, відновлення доріг тощо.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Будемо в подальшому закладати фінансування у бюджет, користуючись тими пропозиціями, які надають люди на місцях. Адже це найголовніше, коли ти чуєш людей, можеш використати можливості ну і, звичайно, зробити корисну справу, яку люди дуже довго чекали.

Дергачівський район, зазначила губернатор Юлія Світлична, вже кілька років активно розвивається та розбудовується. Очільниця регіону зазначила, що обласна адміністрація всіляко сприятиме будь-яким оновленням соціальної інфраструктури району.

    Олена Павличенко, Євген Сєріков.