Форум Лідерів змін пройшов у Харкові

4 Жовтня 2019

В одному залі сьогодні зібралися представники бізнесу, влади та громадських організацій, щоб разом розглянути успішні проекти, що вдалось реалізувати протягом двох років та обговорити нові цікаві ідеї. «ФОРУМ ЛІДЕРІВ ЗМІН ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» – перший форум для реалізації спільного бачення прогресивного, економічного та безпечного майбутнього Харківщини та України в цілому.

Артем Коновалов, модератор

Ми хочемо, щоб Україна була неймовірно крута, але така крутість вимагає від нас нестандартних та нелінійних рішень. І такі рішення для кожного з нас можуть бути викликом. І на зустріч таким викликам інколи ідуть певні донори, меценати. І ми сьогодні запросили 00:21 скл. 00:24 таких людей неймовірних, які намагаються підтримувати вас в тому, щоб ви проходили ці випробування якомога комфортніше, а також запросили неймовірні приклади того, як можна поєднувати непоєднуване використовуючи засоби, зокрема культури для того, щоб розвивати місцеву економіку.

За словами заступника голови Харківської облдержадміністрації Анатолія Бабічева, громадськість часто критикує діяльність влади, при цьому не вносячи жодних власних пропозицій.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації

Цей форум направлений на те, щоб стимулювати найактивніших представників громадських організацій для того, щоб вони спільно із владою, спільно з партнерами, з бізнесом, створювали інноваційні проекти, які ми потім із задоволенням будемо разом реалізовувати. Обласна державна адміністрація, на чолі з Юлією Світличною, робить дуже багато для роботи з громадськими організаціями, з підтримки їх ініціатив. Це дуже різні сфери: економіки, підприємництва та гуманітарний напрямок.

Форум «Лідерів змін» проходить в Харкові вже другий рік поспіль. Результатом минулорічних обговорень став запуск школи громадського лідера “Нова Україна”.

Олександр Чумак, президент Асоціації приватних роботодавців

Є запит, з боку громадськості, навчання та отримання знань у політичній сфері. У тому числі участь у виборах і розуміння політичних процесів. Ми готуємо майбутніх лідерів не тільки для діяльності у громадському секторі, а і для участі у політичних процесах.

Сьогодні школа займається розробкою проектів, які у майбутньому будуть імплементовані для запуску їх на рівні об’єднаних територіальних громад та області. Цьогоріч на форумі презентували 12 цікавих та інноваційних проектів.

Олександр Чумак, президент Асоціації приватних роботодавців

Наприклад, дуже цікавий проект «Mamo.space», який допомагає вирішувати питання молодих мам, які в зв’язку з доглядом за дітьми, не можуть собі дозволити активно приймати участь у соціальних процесах. Тобто цей проект дає їм можливість більш активно приймати участь у різноманітних заходах, або відкривати бізнес у себе вдома, навіть з малюком на руках, та бути активними членами соціуму.

Окрім презентації проектів, протягом дня, учасники форуму обговорили, яким чином досягати дієвих змін в складних умовах, як долати кризи та перепони на шляху до досягнення мети, а також, які управлінські технології можна використовувати для досягнення амбітних цілей.

Юлія Котелевська, Віктор Сєріков