Флеш-моб на підтримку українських полонених моряків

11 Січня 2019

Курсанти академії Національної гвардії України влаштували флеш-моб на підтримку українських полонених моряків.

Майже 400 нацгвардійців вишикувались біля академії Національної гвардії України у Харкові. Курсанти розтягнули жовто-блакитний прапор та прапор Військово-морських сил України. Розпочинає флеш-моб курсант Богдан Кушнір. Він написав вірш, присвячений українським полоненим морякам.

26 річний курсант, майбутній офіцер, написав свій вірш під назвою «Єднаймося, військові України» за кілька хвилин. Говорить, що знає про біль війни не з чуток. Бо й сам у 14-му році брав участь у бойових діях на Сході країни.

Богдан Кушнір, курсант

Своїм віршем і флеш-мобом я хочу донести, що вони не повинні полишати надії. Вони повинні вірити у те, що за них тут борються хлопці, курсанти, офіцери, солдати. Всі військовослужбовці борються за них. І будуть стояти до останнього.

Можливість виказати полоненим свою підтримку нацгвардійці шукали від самого початку події у Керчинській затоці. Перший заступник начальника академії Олександр Морозов розповідає, що взяти участь у акції бажало набагато більше курсантів.

Олександр Морозов, перший заступник начальника Національної академії Національної гвардії України

Це наші побратими і ми розуміємо, що таке військовослужбовці і його військовий обов’язок. І ми розуміємо, що наші моряки повинні захищати свою державу, повинні бути з рідними і близькими. Ну, і сподіваємося, і віримо у те, що найближчим часом вони будуть вдома.

Нацгвардійці сподіваються, що їх флеш-моб побачать рідні полонених і самі моряки. Це надасть нашим хлопцям у полоні впевненості у тому, що земляки чекають їх вдома.

 

Олена Павличенко, Євген Сєріков.