«Фінал чотирьох»: Харків приймає Чемпіонат з футзалу

«Фінал чотирьох»: Харків приймає Чемпіонат з футзалу
23 Квітня 2018

Харківщина приймає фінал чемпіонату України з футзалу серед студентських команд. У «фіналі чотирьох» зустрічаються найсильніші команди з Харкова, Львова, Сум та Івано-Франківська.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Харків – це студентське місто. Ми спортивні, молоді і незвичайно завзяті, тому проведення фіналу чотирьох команд, найсильніших команд із студентського футзалу для нас дуже почесна подія. Я сподіваюсь, що Харківська команда, яка сьогодні прийме участь у іграх, переможе, тому що домашні стіни завжди допомагають.

Іван Крулько, президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів

Мені дуже приємно, що футзал розвивається, він розвивається і на Харківщині, вперше за останні 14 років ми проводимо такий фінал в Харкові, він повертається, він повертається, власне, через цей довгий час до Харкова, я вважаю, що це тільки початок. Є зацікавленість керівництва області в розвитку футболу, футзалу.

Гравці харківської команди кажуть: хвилювання, звісно, присутнє. Втім, у своїх силах вони певні.

Богдан Сурін, капітан команди ХНУ ім. Каразіна з футзалу

У нас очень сильная команда, мы готовились к этому турниру уже полгода. Были отборочные игры, потом плей-офф, и вот уже мы вышли в «финал четырех», настраиваемся только на победу, а там победит сильнейший.

Проведення масштабних спортивних заходів стає вже нормою для Харківщини, каже Юлія Світлична.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Вже 26 квітня ми чекаємо на Кубок Ліги Чемпіонів, тут на Харківщині. Тому сподіваюсь, що таку традицію  ми і продовжимо. А для того, щоб наше студентство і молодь долучати до спортивних заходів, ми будуємо і здаємо інфраструктуру – і не тільки в місті Харкові, а ще й по віддалених куточках Харківської області.

Нагадаємо, у  першому матчі «фіналу чотирьох» зустрілися команда ХНУ ім. В.Н. Каразіна та футболісти Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України. Також до фінальної частини чемпіонату пройшли Сумський державний університет та Національний університет «Львівська Політехніка». 23 квітня команди розіграють путівки до фіналу, 24-го відбудуться матчі за перше та третє місця.

Катерина Махова

 


Speak Your Mind

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>