Фермери на Харківщині несуть чималі збитки

30 Квітня 2020

Фермерство у період карантину. Харківські господарі ще не викидають свій врожай на сміттезвалища, однак враховують потреби ринку. Історія одного господарства у Новій Водолазі – у наступному сюжеті.

Видите, в середине цветочек черный, то есть пестики замерзли, а это первая ягода.

Це паростки суниці садової, як називають насадження фахові агрономи. Втім, для звичайних споживачів – це полуниця. Великого врожаю не слід очікувати – цьому завадять посуха, нестача вологи та вітри, які висушують землю. Про це розповідає Сергій Цвєтков – фаховий агроном, який не перше десятиріччя обробляє землю. Наразі господарює на понад 30 гектарах.

Сергій Цвєтков, фермер

Люблю свою жизнь, свою работу. Меня спрашивают – а выгодно заниматься мелким фермерством – я говорю – это дело жизни, оно дает человеку чувство свободы.

Почуття свободи, своя земля та власне виробництво – саме завдяки цьому живуть дрібні господарі. У нагоді – вміння пристосовуватися до примх природи та зовнішніх чинників. Зокрема, до коронавірусного  карантину.

Сергій Цвєтков, фермер

Рынки позакрывали, единственное, что спасает – люди звонят о клубнике – мы им предлагаем редиску. В этом году и я, и другие фермеры уменьшим объемы, мы боимся большие деньги вкладывать в семена, гербициды, а будет ли реализация – неизвестно.

Син Сергія ще підлітком почав допомагати батькові, долучилася й невістка. Наразі обробляють редис –  чистять, миють, та пропонують на продаж – перекупникам, постійним споживачам, або в інтернеті.  На супермаркети навіть не сподіваються.

Андрій Цвєтков, фермер

Если крупные оптовые партии – гривен 8, 10,  розница – от 15 до 20 гривен. Супермаркеты требуют большие объемы, берут подешевле, берут по другим объемам и продавать не умеют – пойдите, посмотрите на редис – обнять и  плакать.

Як працювати надалі – є свої таємниці. Наразі овочі не є провідною культурою – Сергій Цвєтков каже – довелось переорієнтуватися на зернові.

Сергій Цвєтков, фермер

Что на рынке будет в цене – то и посеем, иногда до смешного доходит – капуста была  в цене, все кинулись сеять – в итоге ничего не стоит. Так каждый год рынок лихорадит – трудно угадать, что будет востребовано. После карантина я не знаю, как буду реализовывать, боюсь, что народ обнищает к концу карантина

Прогнози у фермера нерадісні. Наразі працюють «на виживання».

Андрій Цвєтков, фермер

Будем ужиматься, максимально, что сможем продать по договореннности – интернет, клубнику, редис как-то оставим – культура для заполнения вакуума, а основная ставка – на клубнику. И овощная группа – борщевой набор. Это, скажем так, на поесть.

Господарники очікують внаслідок карантину підвищення ціни на продукцію і кажуть – імпорт вб’є вітчизняних виробників. Відкриті ринки – пропонують дрібні фермери – але за умов дотримання карантину

Андрій Цвєтков, фермер

Открыть рынки и людей расконцентрировать, там свежий воздух и солнце.

Відео про те, як на Запоріжжі  фермери викинули свою продукцію через те що не змогли знайти покупців, поширилося Україною. У Харкові це не стало масштабним явищем, втім  господарі утилізують овочі.

Володимир Павлов, в.о директора ринку «1-й кілометр»

В связи с тем, что розничные рынки закриты, у наших предпринимателей – в связи с тем, что недополучает конечный потребитель товар, приходится утилизировать.

Наразі оптові продуктові ринки на Харківщині все ж таки працюють. Зокрема, на 1-му кілометрі навіть надають маски тим, хто намагався проникнути сюди без них. Потрохи – майже підпільно – у Харкові відкриваються й роздрібні торговельні майданчики.

Оксана Кириченко, Віктор Сєріков.