Дві оновлені групи з’являться у дитячому садочку села Наталино

29 Липня 2021

Дві оновлені групи з’являться у дитячому садочку села Наталино. Туди із робочим візитом поїхала народна депутатка України Юлія Світлична, яка і  стала ініціаторкою осучаснення дитячого простору.  Детальніше – дивіться далі.

Не сидіти у владних кабінетах, а спілкуватись із людьми. З початком канікул у Верховній Раді народна депутатка Юлія Світлична поїхала до районів Харківщини, щоб почути поспілкуватися із людьми та почути їхні проблеми.

Юлія Світлична, народна депутатка України

Можна проводити наради у кабінеті, а можна виїжджати на місця для того, щоб бути у курсі всіх справ. Ми побачили і проговорили ті плани, до яких потрібно рухатись, всі проблемні питання будуть у нас на контролі і ми обов’язково докладемо всіх зусиль для того, щоб їх вирішити.

Одне із таких питань – ремонт у групах Наталинського дитячого садочку та благоустрій території навколо навчального закладу.

Олена Гаврилова, директорка Наталинсього ліцею

Всі павільйони і декори, які ви бачите, вони вимагають оновлення. Вони мають бути мобільними і стаціонарними, адже погодні умови дають про себе знати, а діти повинні дихати чистим повітрям на території, яка повинна бути сучасною.

Саме осучаснити дитячий простір і допоможе народна депутатка Юлія Світлична, яка особисто відвідала дитячий садочок, аби на власні очі побачити всі потреби закладу.

Юлія Світлична, народна депутатка України

Я сподіваюсь, що такі умови будуть розповсюджені по інших громадах, адже Наталіно – одне із показових у сфері освіти, і мені дуже приємно, що і колективи освітянські, і місцеві представники влади, і депутатський корпус об’єднуються, щоб робити добрі справи. Так і повинно бути.

Вже з першого вересня у Наталинському дитячому садочку з’явиться дві сучасні, оновлені групи.

Юлія Котелевська, Євген Сєріков