Двадцять чотири квартири в гуртожитку отримають переселенці Золочева

16 Квітня 2018

Переселенці, які мешкають у Золочеві, до кінця року отримають нове житло у соціальному гуртожитку. Як проходять ремонтні роботи – перевірила губернатор області Юлія Світлична.

Протягом дві тисячі вісімнадцятого року двадцять чотири квартири в гуртожитку отримають переселенці Золочева. На місці непрацюючого неврологічного корпусу центральної районної лікарні сьогодні у повну силу йде реконструкція. Це стало можливим завдяки активному впровадженню реформи децентралізації на Харківщині, адже кошти на будівництво соціального готелю надходять, як з державного, так і з місцевого бюджету.

Юлія Світлична, голова Харківської облдежадміністрації

На Харківщині найбільша концентрація внутрішньо переміщених осіб. Сто двадцять п’ять тисяч офіційно зареєстрованих. Звичайно, деякі люди можуть себе обслуговувати, можуть винайти житло за свій власний кошт. А деяким потрібна допомога. Винаходимо усі можливості, просимо і Президента України для того, щоб мати підтримку, Кабінет Міністрів звертає на нас увагу, і додаткове фінансування виділяє, а також долучаємо і міжнародні фінансові організації, щоб вони свої кошти вкладували в розвиток інфраструктури.

Гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб у Золочеві почали створювати в дві тисячі шіснадцятому році. Зараз тут вже замінили та утеплили дах, встановили пластикові вікна й утеплили фасад, перепланували внутрішні приміщення, провели всі комунікації та електрику, забетонували підлоги й відштукатурили стіни. Зараз будівельники переходять до оздоблювальних робіт.

Юлія Світлична, голова Харківської облдежадміністрації

24 родини, вже цього року заїдуть в своє житло і будуть користуватися усім необхідним з тим, щоб комфортно проживати на території Харківської області.

Ігор Шмитько, заступник голови Золочевської РДА

В цьому році ми здамо і люди отримають те, що вони чекали. Обласна адміністрація була одним з ініціаторів, щоб було житло в Золочівському районі. Кімнати від 16 метрів квадратних в однокімнатній є а також, 4 квартири двокімнатних.

Незабаром близько сотні переселенців зможуть заселитися у нове соціальне житло. Тетяна – одна з них.

Тетяна Потапова, переселенка

Тут условия, и деткам ближе до гимназии, до школы. И вообще, и комнаты, и ремонт хороший везде будет – видно, что все хорошо.

Микола Святошенко приїхав до Золочева минулого року. Каже, нового житла чекає вся його родина.

Микола Святошенко, переселенець

Зараз ми знімаємо житло, і ось чекаємо свою чергу в цьому приміщенні, у цьому гуртожитку, щоб отримати кімнату. У нас дружина та двоє дітей.

Нагадаємо, Золочів є прикордонним районом, адже він знаходиться за 17 кілометрів від кордону з Росією. Тож будівництво та ремонт, який триває у районі підкреслює, що в Україні є спокій, мир та розвиток, зазначила голова області Юлія Світлична.

Катерина Махова

 


Speak Your Mind

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>