Дорожники продовжують активно ремонтувати автомагістралі області

2 Серпня 2019

У Харківській області продовжують активно ремонтувати автошляхи. Робота ведеться на різних напрямках. Про те, що вже зроблено і де оновлення триває, дорожники сьогодні розповіли у облдержадміністрації.

На Харківщині продовжується оновлення автомагістралей державного значення. Один із основних цьогорічних об’єктів – дорога Мерефа-Лозова-Павлоград. Нагадаємо, ця дорога була найпроблемнішою в області, її звели більше ніж півстоліття тому, і з того часу автомагістраль протяжністю 130 кілометрів жодного разу капітально не ремонтували. За ініціативи голови області Юлії Світличної дорогу почали відновлювати, більше того, фінансування на її відбудову прописане окремим рядком у державному бюджеті.  На сьогодні на автомагістралі вже оновили понад 70 кілометрів покриття.

Михайло Богатир, заст. начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області 

На автодорозі Мерефа-Лозова-Павлоград проводяться роботи з асфальтування покриття, проводяться роботи з вирівнюючих слоїв щебенево-піщаної суміші,   зараз роботи тривають по влаштуванню асфальтобенного покриття в районі Панютіна.

На цій автодорозі вже проведені роботи з влаштування та укріплення узбіч, загалом виконано вже майже 75% від запланованого. Цього тижня дорожники планують розпочати відсипку під знаки, а за тиждень  – наносити тимчасову дорожню розмітку. Ремонтують у області і мости – цьогоріч дорожники оновлюють 4 таких об’єкти:

Михайло Богатир, заст. начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області 

У Тарановке на цій неділі ми завершили ремонт однієї зі сторін мосту, заасфальтували покриття, дали проїзд, зараз проводиться монтаж на другій половині мосту.

Тривають ремонти і інших трьох мостів – протягом цього тижня буде заасфальтовано по одній половині кожного з них, наступного тижня дорожники перейдуть до решти робіт.

Проводячи оновлення автомагістралей та ремонт мостів, дорожники не забувають про впорядкування території та оновлення інших об’єктів:

Михайло Богатир, заст. начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області 

Також приводяться в порядок автопавільйони, це покраска, заміна знаків. Прибирання сміття, також проводяться роботи з ремонту бар’єрної огорожі, покраски.

Тривають на різних напрямках і роботи з експлуатаційнго утримання – ямковий ремонт  ведеться у Дергачівському та Золочівському районах – напрямок до КПП «Олександрівка», у Дворічанському районі, у районі п’ятихатської розв’язки, на київському та на інших напрямках.

Оновлюють на Харківщині і автошляхи місцевої мережі. На сьогодні виконані роботи з поточного та середнього ремонту вже на 75 об’єктах. Це близько 90% від річного плану. Зараз фахівці працюють у 5 районах області:

Сергій Литвинець, перший заступник директора ДП «Дороги Харківщини»

Це в Шевченківському районі, ми виконуємо роботи на автомобільній дорозі – під’їзд до села Старовірівка, там виконуютьcя роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону, продовжуються в нас роботи на автомобільній дорозі Коломак-Огульці – також з влаштування асфальтобетону, це Валківський раон.

Крім того, у Харківському районі ведуться роботи з підготовки до вкладання асфальтобетону, це під’їзд до села Елітне. Продовжуються роботи і в Богодухівському районі, а в Борівському вони вже виконані на 100%. Ведеться і капітальний ремонт мосту на дорозі місцевого значення:

Сергій Литвинець, перший заступник директора ДП «Дороги Харківщини»

Це об’єкт буде повністю відновлений. Він знаходиться у Балаклійському районі, на автодорозі Андріївка-Курган-Мілове. Це мост через річку Сіверський Донець, на даний час вже повністю змонтовані нові 6 балок. Тривають монтаж опалубки для бетонування монолітної плити, триває роботи з армування, також інші додаткові роботи – такі, як демонтажні.

Також дорожники проводять роботи з ліквідації ямковості на дорогах місцевого значення – працює близько 40 бригад.  Щоденно по області вкладається близько 500 тон асфальтобетону. Роботи у Харківській області, за словами дорожників, ведуться за графіком.  Всі ці ремонти доріг тривають за ініціативи та підтримки голови області Юлії Світличної.

Ірина Дергоусова, Макс Артамонов.